• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Slavkov

  1. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Nelíbí se mi odměny artefakty fenixe, když mám fenixe v 10 a o druhém neuvažuju.. Nevítám žádné atrefakty, zatím jsem všechny zvládnul ve hře.
  2. Diskuze Ambasády

    není posílené ocelárny mám na 27 a to je maximum možné, kdyby šlo je vylepšit už bych to udělal. a směnovat cokoli za ocel není zrovna moc frekventované, připadá mi, že všichni máme stejné potřeby a nebo jsou v nabidce spekulanti kteří babízí obchod bez hvězdiček, hraju to už víc než dva...
  3. Diskuze Ambasády

    mám dvě manufaktury na železo s produkcí 2*750, na aktivaci ambysády trpajzlíků je třeba 650K a to př mé produkci 1500 za 3 hodiny mám práci na 433 dní a to stejné se bude opakovat s ambasádou víl. musím se poohlédnout po hratelnější a logičtější hře
  4. Diskuze Mlžný les

    za celou hru jedna denní výhra a dva klobouky z koček. to je úroveň. A teď poslední tři dny budou velkoryse nabízet určitě 10% slevu na batohy při nákupu diamantů. jestli se taková hra bude ještě opakovat, budu ji ignorovat.
  5. Diskuze Mlžný les

    mlžný les, veliký zklamání, zbourám a budu čekat že se příště polepší
  6. Diskuze Mlžný les

    mlžný les se opravdu nepovedl. Ignoruju
  7. zmizely 4 obytné budovy

    po aktualizaci a spuštění mlžného lesa mi z m+sta zmizely 4 obytné budovy
  8. Diskuze Dobrodružství společenství

    dobrodružství společenství je nezajímavé. oba fenixe bez problému na 10, nepotřebujü artefakty a knihovna je nezajímavá. vypouštím, ječtě štěstí, že je jen na týden
  9. Diskuze Dobrodružství společenství

    odměny nestojí za snahu.
  10. Zadání O nejlepší budovu Karnevalu

    mám všechny, některé ještě v shromaždišti, málo místa. poslední tři dny už jsem nedostával úkoly
  11. Není chyba nepřičítají se získané suroviny

    Blahovičník mi ukazuje plný zisk semínek ale přičtou se jen základní / signalizuje 321 + 134+ 81/ ale přičtě jen 321, podobně i u nekonečného svitku se svitky
  12. Diskuze Podzimní událost 2018

    čekal jsem na vstupní bránu a tak jsem se 4 x pokusil ji získat, po 4 pokusu mi už nenaskočil další úkol tak už ji dnes v žádném případě nezvládnu, už mám jen úkol na zítřejší den. jak podivné, že?
Nahoru