• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od sizan

  1. nepřipsané odměny z věže

    dobrý den, ani v jednom světě nemám připsané odměny z věže
  2. Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

    dnes se opět nepřipsala odměna z věže, předem děkuji za opravu
  3. Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

    Tento týden ve v pořádku. Děkuji za opravu.
  4. Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

    opět nepřipsané odměny jako před týdnem - Winyandor i Arendill bez odměn- budu si o ně muset každý týden psát? Nebo se podaří i zjistit kde že to je chyba.
  5. Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

    odměny za věž obdrženy pouze ve Winyandoru v Arendyllu nic a tam sem věž věčnosti dělala také- kde je chyba? Děkuji za rychlé vyřízení- již vše připsáno
  6. Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

    připojuji se k chybě, věž věčnosi pryč a odměny nikdo od nás neobdržel
  7. Diskuze Kouzlo zimy

    Co napsat k tomuto eventu- tuhle hru hraju pár měsíců, ale ještě sem měla to štěstí, že sem zažila i rozumné eventy- kde si za svoji snahu a čas měl alespoň možnost získat něco co přinášelo to co potřebuješ.Chaloupku sem postavila, ale spíš jen ze zvědavosti a proto, že perník prostě k vánočnímu...
  8. Opraveno tabulka výzkumu

    nejde mě od včerejšího večera načíst tabulka výzkumu- místo ní jen prázdná obrazovka- všechny ostatní ikonky se otevírají správně.V podstatě nelze postupovat ve hře a VB vzhledem k tomu, že jsou plné jsou naprosto k ničemu.Stalo se to pravděpodobně po aktulce která včera proběhla a je to stejné...
  9. Diskuze Podzimní zvířetník

    již 3 dny se mě opakuje pořád stejný úkol- Vyrob 5x sadu nástrojů, tzn. jednodenní úkol no nic vyrobím, vyzvednu odměnu a naskočí opět to samé zadání- skutečně velice záživné a motivující ke hraní, to již příště můžete rovnou dát 1 úkol na celou akci- alespoň na to bude člověk připravenej a...
  10. Diskuze Letní mořské panny

    dělala sem akce vždy ráda, ale tohle mě slušně řečeno hodně zklamalo- zatím mě nesedělo nic, úkoly zcela nahodilé a hlavně všechny dlouhé- momentálně už po několikáté za sebou na 9 hod a na celý den, občas se do toho zaplete opar vidění nebo provincie-no tohle je pro pracujícího človíčka spíš...
  11. nemožnost přihlásit se z jiného PC

    díky moc, jdu na to-:)
  12. nemožnost přihlásit se z jiného PC

    Mám dotaz- potřebuji aby mě přihlášení fungovalo i na jiném PC, jak to udělat? pokaždé mě to napíše, že já nejsem já a tím skončím- nepřihlásím se z jiného než z PC kde sem se registrovala. Děkuji předem za radu jak na to, tohle je malinko nevyhovující.
  13. přepychová ulice

    díky za info:)
  14. přepychová ulice

    přepychová ulice přičítá místo 30 kultury pouze 10
  15. Soutěž Sizan

Nahoru