• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno tabulka výzkumu

sizan

Učedník
nejde mě od včerejšího večera načíst tabulka výzkumu- místo ní jen prázdná obrazovka- všechny ostatní ikonky se otevírají správně.V podstatě nelze postupovat ve hře a VB vzhledem k tomu, že jsou plné jsou naprosto k ničemu.Stalo se to pravděpodobně po aktulce která včera proběhla a je to stejné v obou světech. Ještě včera ráno vše fungovalo normálně
 
Naposledy upraveno:

Green Jane

Šéfkuchař
U mého spoluhráče stejný problém , výzkum =černá obrazovka . Co s tím ? Na Podpoře doporučili jako obvykle - promazat , zkusit jiný prohlížeč a podobně . A nic . Měli by s tím něco udělat . :oops:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Bohužel jde o problém spojený s prohlížečem Chrome a jeho hardwarovou akcelerací, nejedná se o chybu na straně hry. Doporučujeme proto tedy zkusit jiný prohlížeč. Pokud to nepomůže, napište nám prosím na herní podporu, naši technici vám s tímto problémem obratem pomohou. ;)
 

DeletedUser6390

Guest
U mne to samé, pomohlo v nastavení zrušit HTML5 klienta a povolit Flash a znovu načíst hru. Jedná se pouze o "První pomoc".
 

DeletedUser3008

Guest
po upgradu se mi nezobrazí Výzkum vše ostatní je vpořádku.
 
Nahoru