• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Meesha143

  1. Opraveno Přihlášení z počítače

    Nemohu se přihlásit do hry z počítače, pouze z mobilu. Začalo to cca před půl hodinou. Jak se koukám na fórum, nejsem jediná, jen to hráči píší do Otázek a odpovědí. Ráda bych zde napsala víc, dle návodu Jak nahlásit chybu, ale jelikož se do hry nepříhlásím, tak nejsem schopná zjistit, jakou...
  2. Opraveno Přihlášení z počítače

    To samé. Mobil OK, počítač nic.
  3. Diskuze Konstrukti

    ale uzná to jakékl uzná to jakoukoliv namufakturu, klidně i prkna nebo křiˇšťál, nemusí to nutně být manufaktura na T3. Už jsem tím úkolem projela a to mám manufaktury na T3 jen na lvl 24 :-)
  4. Opraveno Tržiště = filtr zboží

    Na tržišti nemůžu vyfiltrovat, kdo nabízí nebo požaduje to to nové živouocí zboží rasy konstruktů. Podotýkám, že tržiště mám již vylepšené, zboží vyrábím, obchoduji s ním (mohu dát i přijmout nabídku), jen nevidím na tržišti ten filtr, který by mi ikázal například jen všechny požadavky na...
  5. Světová mapa Vylepšení průzkumníků

    Poslední vylepšení průzkumníků bylo přidáno tuším v elementálech. Pro ty z nás, kteří mají již hodně prozkoumaných provincií jsou ty nové téměř nebojovatelné a i na výkup pekelně drahé. Nicméně některé úkoly průzkum provincií či řešení střetů neustále vyžadují. Pokud nebudete pokročilejší...
  6. Opraveno Nelze přidat VB do divů

    A: v1.57.2-(9c4324164) (2018-06-28 7:06) B. Verze 67.0.3396.99 (Oficiální sestavení) (32bitový) C. 30.0.0.113 D: Fakt netuším, nejde mi to dle návodu, ale vypadá jak Windows 10 E: 1366 x 768 F: Wyn nejde to mě, ani nikomu z našeho spolku. A co psali, tak je to stejné i na Arendylu
  7. Není chyba nefunguje chat - opět

    jen pro úplnost, v mobilní aplikaci mi chat nejde vůbec, nevidím nic, ale to používám jen jako doplněk, tam se bez něho raději obejdu, než abych něco hlásila, o svém telefonu vám můžu říct asi to, že je modrý...
  8. Není chyba nefunguje chat - opět

    A: v1.57.2-(9c4324164) (2018-06-28 7:06) B. Verze 67.0.3396.99 (Oficiální sestavení) (32bitový) C. 30.0.0.113 D: Fakt netuším, nejde mi to dle návodu, ale vypadá jak Windows 10 E: 1366 x 768 F: Wyn G: napíšu-li do chatu "/who", nezobrazí se mi seznam online hráčů, nýbrž a pouze to, co jsem...
  9. Diskuze Úkolová linie Katastrofa a nemrtví

    No super... Takže nudit se nebudu, ještě, že je to jen jeden úkol :-))) Ale na to, že to má být jen pro mobily, je to trochu nedotažené, když se člověk bude muset přepínat
  10. Diskuze Úkolová linie Katastrofa a nemrtví

    No já mám takovou malou poznámku. Hned první úkol má být: Utrať 2 VB. Výzkum mám už hotový a darování VB do divů mobilní aplikace neumožňuje. Bude před začátkem eventu nějaká aktualizace aplikace nebo je ten event pro mne předem ztracený?
  11. Opraveno Sekání chatu

    Chat mi to sice neopravilo, ale aspoň jsem se naučila mazat cookies jinak, než to, co mi nabízí počítač při promazávání historie :) //odstraněna zbytečná citace - Ódin
  12. Opraveno Sekání chatu

    v1.41.2-(f38f20b96) (2017-10-26 9:30) verze hry Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (32bitový) verze google chromu 27.0.0.183 Adobe flash player Windows 10 operační systém 1366 x 768 rozlišení Herní svět Winyandor Ano, také se to už cca týden seká, ale teprve dnes se to vygradovalo...
  13. Zadání 3. den

    21 ----------------- Body: 0
  14. Zadání 2. den

    15 ----------- Body: 0
  15. Zadání 1. den

    2 ---------- Body
Nahoru