• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

luterina nejnovější aktivita

  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Dobře, i když všechny ty výpočty a vlastně i rozhořčení nad požadavky nákladů na vylepšování divů vlastně stojí na pohyblivém písku...
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    mrkni do toho mého příspěvku, připíchla jsem k němu edit
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @Schoenfeld jestli tomu správně rozumím, tak si psal, že jste za jeden turnaj získali 7 královských rekonstrukcí a těch je třeba na 1...
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    a kolik je dneska těch KR na tu kapitolu za měsíc maximálně potřeba, aby se dalo říct, že se divy ještě nepřejídaj a papají tím správným...
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @Airoch Opravdu vás nechápu. Když jsem Elvenar našla a přišla jsem sem, jako bych se ocitla doma, ve své rodině, mezi svými. ..a vy asi...
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    hmmm..., ty jo ještě dalších 15. let tady s vámi, teď nevím, jestli mám plakat nebo se radovat... nováčci nevím jak to mají, nehraju...
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @Schoenfeld proč prostě nehraješ dál i s novými parametry Divů a tempem přirozeným? :) Nemusíš se honit, není to závod, je to jen hra ;)...
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @AdVen, stačí jen zalistovat do historie, přečíst si kdo a co tu píše, např. tady to je pláč opravdového Innem ožebračeného hráče...
  • luterina
    luterina odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Ahoj, tak jsem si přečetla co tu nového přibylo v místním bojkot-týmu a pořád ta stejná písnička o tom jak jsou chudí, že mají jen...
  • luterina
    luterina reagoval(a) na příspěvek od annaj ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    No odpočinout by jsi si měl nejspíš ty. Nemusíš vůbec dělat divy a královské rekonstrukce tak nepotřebuješ. Chápeš?
  • luterina
    luterina reagoval(a) na příspěvek od Angedev ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Marně přemýšlím, proč by znovu měli uvádět něco, co už bylo součástí předchozího oznámení... O snížení efektu některých divů a změně...
  • luterina
    luterina reagoval(a) na příspěvek od voyager-1 ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    k čemu je určen PB si každý může rozhodnout sám. Tím neříkám, že s poslední větou nesouhlasím. To bych nesměl rozčarovat ani žádnou...
  • luterina
    luterina reagoval(a) na příspěvek od voyager-1 ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    dost hráčů má kolem tisícovky 5% PB, za 200 máš 84k úlomků. Nesmí se to samozřejmě přehnat
  • luterina
    luterina reagoval(a) na příspěvek od voyager-1 ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @Airoch portálový bonusy dávají dost úlomků jestli jich máš hodně.
Nahoru