• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

korinai nejnovější aktivita

  • korinai reagoval(a) na příspěvek od Airoch ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Však tě nikdo nenutil hrát víc, ale nevím proč bych kvůli tomu měl být já nesmylně omezován. Ono pro ten rychlý rozvoj divů se muselo...
  • korinai reagoval(a) na příspěvek od YANDA ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Se mi zdá, že se i snížil počet zlomků získaných z věže, dřív to byla nejčastější odměna a teď to tak není. Hraju jenom první patro a...
  • korinai odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    To Nikdo nečte všechny recenze, zajímají ty aktuální, protože odrážejí aktuální stav. Co bylo dřív, nemusí být dávno pravda. Stejně tak...
  • korinai reagoval(a) na příspěvek od Magnus Bijec ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Přesně tak a další problém nastane jakmile se divy zaplní VB a nebudou suroviny na vylepšování. Proč hrát turnaj truhel, když relikvie...
  • korinai reagoval(a) na příspěvek od Lovec Krys ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Já bych jenom připomněl, že všechny 3 suroviny na vylepšování divů mají ještě další uplatnění: Úlomky - řemeslná výroba Činidla -...
  • korinai odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Počet zlomků na jeden div na 35 úroveň je 630000 zlomků. Pokud by tedy hráč chtěl za rok vytáhnout 1 div na 35, bude mít při příjmu...
  • korinai odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Jak dlouho potrvá vytáhnout jeden div na 35 při zisku 10000 zlomku za týden? Jen aby se to dobře počítalo, bez ohledu na to, kolik a kde...
  • korinai reagoval(a) na příspěvek od Fionella ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Připojuji se k petici, snad to to malou troškou pomůže.
  • korinai reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @luterina Takže popořádku. Když jsem si po delším pobytu v on-line hrách začal hledat něco méně náročného na čas, a přesto ještě...
  • korinai odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Luterino, podstata věci je v tom, že nechápeš souvislosti 1 není jedna povinná strategie Není možné tvrdit, že stavět nebo bourat něco...
  • korinai odpověděl/a na téma Petice_Divy.
Nahoru