• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od jaro62

  1. Matoucí text ve výzkumu - vylepšení oddílů

    Tak v textu se uvádí pouze to, že to má vliv nižší, ale nikoliv, že je to zcela bez vlivu. Především však model vůbec neřeší výkup. Navýšení oddílů se může hodit možná jenom ve věži, ale jinak nevidím žádný přínos protože v provinciích je pro mne výhodnější výkup a navýšením oddílů se degraduje...
  2. Matoucí text ve výzkumu - vylepšení oddílů

    A to jsi ověřoval? A pokud ano, tak jakým způsobem?
  3. Matoucí text ve výzkumu - vylepšení oddílů

    To není pravda. Vliv to má. A lze to ověřit velmi snadno. Jednoduše lze porovnat velikost oddílů vlastní a velikost oddílů turnajových protivníků i náklady na výkup u hráčů ve stejné kapitole ale s různým počtem výzkumu rozšíření jednotek. Rozdíly jsou značné. A také to lze ověřit v průběhu...
  4. Matoucí text ve výzkumu - vylepšení oddílů

    Kdysi jsem na tuto skutečnost upozornil vývojáře. Sice to uznali, ale odmítli řešit a doposud tato dezinformace hyzdí výzkum. Asi jim vyhovuje, že si hráči komplikují hru, protože se tím postup hry zpomaluje.
  5. Matoucí text ve výzkumu - vylepšení oddílů

    V části výzkumu je stále stejný text "Umožňuje bojovat pomocí větších armád, což činí bitvy lehčími". Tento text je pravdivý jenom částečně. Ve skutečnosti toto tvrzení platí pouze při střetech v provinciích. V turnajích je situace přesně opačná. Vylepšením oddílů se navýší oddíly v průměru...
  6. Ochránce lesa způsobuje v turnaji větší škody

    Aha - a jakým způsobem se "Odpojí" efekt divu? Jak s tímto efektem mohou souviset Vítězné prameny, které pouze zrychlují výcvik? Mne osobně ten prispěvek přijde jako pěkná Kachna. :-)
Nahoru