• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Herice

  1. Herice

    Únorové soutěžinky

    80
  2. Herice

    Černý pátek

    Ahoj, mám stejný problém. V jednom světě se mi objevil a ve druhém vůbec.
  3. Herice

    Diskuze Mlžný les

    Tak jsem asi s Helloween skončila... :-( dostaly mě opary vidění. Uvidíme nu... To zamrzí :-(
  4. Herice

    Diskuze Mlžný les

    Ahoj i já jsem ze hry zklamaná, z ostatních her vždy krásné odměny a vždy jsem nějaké získala. Tady akorát zklamání a ty nejkrásnější s Helloween dýněmi fuč. A o ostatních ani nemluvím Zbývá sbírat akorát kočky. ... Aspoň těch tu zatím mám dostatek...
  5. Herice

    Nezobrazené dobrodružství

    Anglie prosím, pošli mi pozvánku i do druhého světa. Již tam jsem a nejde Vás opět najít :) děkuji Odstraněna citace. Embla
  6. Herice

    Nezobrazené dobrodružství

    Ahojky, určitě se na to podívám Děkuji :);) Ahoj, děkuji za upřesnění a určitě se vstupu do společenství nebráním. Zdravím a děkuji. Do toho bych šla hned, pokud takové někde je. Jen jsem zapomněla v jakém světě hraji. // Příspěvky sloučeny. Jumala
  7. Herice

    Představení Herice

    @Angie89 Ahoj, zatím mi nic nepřišlo // Odstraněna citace. Jumala
  8. Herice

    Nezobrazené dobrodružství

    @Slniecko Děkuji Zdravím, vím co hraji, jen mám hru jako relax a odreagování. Nepotřebuji válčit. Pro potěšení si vybojuji odměny v soutěžích či ve věži a mám radost když se zadaří. // Příspěvky sloučeny. Odstraněna citace. Jumala
  9. Herice

    Nezobrazené dobrodružství

    Zdravím, nejsem v žádném společenství právě. Zatím hraji sama a buduji své městečko. U sebe mám též Věž věčnosti. A mohu bojovat či vyjednávat o ceny. Tak nevím. Zatím si buduji své městečko Ale přiznám se, že jsem o tom přemýšlela se přidat do nějakého spolku. // Příspěvky sloučeny. Jumala
  10. Herice

    Nezobrazené dobrodružství

    Zdravím a děkuji za informaci. Moc mi to mrzí, protože jsem dosud všechny Elvenarské hry absolvovala. No nevadí tak si musím počkat na jiné. Krásný den přeji
  11. Herice

    Představení Herice

    Zdravím a děkuji za případné přijetí. Vůbec nevím kde hraji Hrají již docela dlouho a zapomněla jsem. ☺️ Zkusím zda se mi to podaří . Moc děkuji
  12. Herice

    Nezobrazené dobrodružství

    Zdravím asi nejsem. Vůbec nevím Myslíte tím že se musím přidat k nějakému společenství? ☺ Že to nejde když jsem jako sama hráč? ☺ Moc děkuji za info Moc děkuji za informaci ☺ // Příspěvky sloučeny. Jumala
  13. Herice

    Poděkování od Herice

    Zdravím @Rauni, moc děkuji ještě jednou, ale do soutěže se mi stejně nejde zařadit, jelikož hlásí problém obrázek. Pro změnu mi to hlásí, že soubor je příliš veliký a nejde vložit . // Odstraněna citace. Jumala
  14. Herice

    Nezobrazené dobrodružství

    Zdravím, od 9.3. 2020 mělo proběhnout nové dobrodružství. Ale vůbec se mi ve hře nezobrazilo. Nevíte něco? ☺ Děkuji
  15. Herice

    Poděkování od Herice

    Zdravím, chtěla bych tímto poděkovat Elvenaru za pomoc s přihlášením do fóra. Věřím, že to se mnou nebylo jednoduché, ale povedlo se Děkuji
Nahoru