• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od HanyzkaS

  1. HanyzkaS

    Diskuze Svět fénixe

    Mám dotaz, jak budou zadávány denní úkoly např. u již 61 splněných před dnešním uzamčením. Znamená to, že hráč bude muset čekat 12 dní, než se mu otevře 62. úkol? Děkuji za odpověď.
  2. HanyzkaS

    Diskuze Mlžný les

    Pár osobních názorů na event: - chatrč čarodějnice je pro mě po dlouhé době velmi užitečná budova - budu o ní usilovat - design eventu velice povedený - několik denních odměn je dost dobrých = tím moje chvála končí a teď to, co se mi nelíbí: - když chci získat chatrč lvl 10, musím zapomenout na...
  3. HanyzkaS

    Diskuze Výzvy

    Tím druhým jsem myslela právě město s vyšším počtem medailí. Neměla jsem ještě čas to propočítávat, ale všimla jsem si velkého rozdílu v počtu získaných medailí u "košíku jídla". Vypadá to, že asi budeš mít pravdu :-)
  4. HanyzkaS

    Diskuze Výzvy

    Tak to je vskutku zábavné ... chudák mé druhé město :) ... a moc děkuji za odpověď :) Příspěvky sloučeny. Embla
  5. HanyzkaS

    Diskuze Výzvy

    Mám dotaz, zda se někde nestala chyba: mám dvě města obě ve Winyandoru a v obou hraji Půlčíky, v jednom městě po mně chce Výzva na odměny: 175, 525, 1051, 1926 a 3503 medailí. V druhém městě chce Výzva na odměny: 215, 650, 1300, 2400 a 4350 medailí. Podotýkám, že jsem i ve výzkumu v obou městech...
  6. HanyzkaS

    Opraveno Hudba

    Ahoj, právě mi naskočilo v oznámení, že byly opraveny nějaké chyby. Hudba sice už je avizovaná jako opravená, ale problém stále trvá. Chtěla bych se zeptat, zda se hudba bude opravovat? Díky.
  7. HanyzkaS

    Opraveno Hudba

    Děkuji za zprávu, už se těším :-). Bez té muziky to není ono.
  8. HanyzkaS

    Opraveno Hudba

    Mě to dělá u lidí i u elfů - je to stejné.
  9. HanyzkaS

    Opraveno Hudba

    Ještě bych chtěla upřesnit. Te´d u toho sedím a snažím se vychytat, za jakých okolností hudba přestane hrát. Teď jsem se zkoušela překlikávat a hudba hrála i po návratu do města. Dnes je problém v tom, že hudba ve smyčce hraje pouze cca 8 minut, což dřív při otevřeném okně nedělalo, hudba hrála...
  10. HanyzkaS

    Opraveno Hudba

    Hraji rok a nikdy jsem neměla problém, až teď posledních několik dní. Kvůli Dobrodružství si nedokážu vybavit zda od středy, čtvrtka nebo pátku. prostě tak nějak 4-5 dní. Moc té šabloně nerozumím, ale vkládám: Verze hry: v1.57.2-(9c4324164) (2018-06-28 7:06) Prohlížeč...
  11. HanyzkaS

    Opraveno Hudba

    Ahoj, již několik dní mi nehraje hudba při hře. Když se přihlásím do města, hudba hraje, když se překliknu na trh nebo do výzkumu, hudba hraje, ale při návratu zpět do města už ne. Je to dost nepříjemné, stále obnovovat stránku. Děkuji za případnou odpověď.
  12. HanyzkaS

    Fénix HanyzkaS

    Moje provázané budovy ...
Nahoru