• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Hudba

HanyzkaS

Pokročilý žák
Ahoj, již několik dní mi nehraje hudba při hře. Když se přihlásím do města, hudba hraje, když se překliknu na trh nebo do výzkumu, hudba hraje, ale při návratu zpět do města už ne. Je to dost nepříjemné, stále obnovovat stránku. Děkuji za případnou odpověď.
 

HanyzkaS

Pokročilý žák
Hraji rok a nikdy jsem neměla problém, až teď posledních několik dní. Kvůli Dobrodružství si nedokážu vybavit zda od středy, čtvrtka nebo pátku. prostě tak nějak 4-5 dní. Moc té šabloně nerozumím, ale vkládám:

Verze hry: v1.57.2-(9c4324164) (2018-06-28 7:06)

Prohlížeč a jeho verze: Firefox 62.0b4 (32-bit)
google chrome Verze 67.0.3396.99 (Oficiální sestavení) (32bitový)
Verze Flash Playeru: Adobe Flash Player 30.0.113...
Operační systém: Windows 7 Home Premium
Rozlišení obrazovky: 1440x900
Herní svět:
Arendyll a Winyandor
Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: _/5

5

Detailní popis chyby:
Hudba hraje při přihlášení, při překliknutí do mapy světa, výzkumu a tržiště hraje také, při návratu zpět do města přestane hrát a znovu hraje při novém načtení obrazovky

Kroky, které vedou k chybě: popsáno výše
1.
2.
3.

Screen (obrázek) chyby: - hudba
 

HanyzkaS

Pokročilý žák
Ještě bych chtěla upřesnit. Te´d u toho sedím a snažím se vychytat, za jakých okolností hudba přestane hrát. Teď jsem se zkoušela překlikávat a hudba hrála i po návratu do města. Dnes je problém v tom, že hudba ve smyčce hraje pouze cca 8 minut, což dřív při otevřeném okně nedělalo, hudba hrála i při minimalizaci prohlížeče. Tak nevím, zda vám to pomůže ....
 

iDavis

Legenda
Môžem potvrdiť avizovanú chybu, ktorá sa vyskytuje aj u mňa. Podľa môjho pozorovania sa hudba vypne po tom, ako sa 2x prehrá celá melódia. V mojom prípade melódia ľudí.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za upozornění, skutečně jde o chybu, v příští verzi hry by měla být opravena!
 

iDavis

Legenda
Síce je hlásenie chyby označené ako "Opravené", avšak výskyt chyby registrujem stále, aj po skončení Woodelvenstocku. Dalo by sa situáciu ešte raz prekontrolovať?

Verze hry: v1.60.3-(1827e6694) (2018-08-09 7:44)

Prohlížeč a jeho verze: Firefox 62

Verze Flash Playeru: Adobe Flash Player 30
Operační systém: Windows 10
Rozlišení obrazovky: 1920x1080
Herní svět: Arendyll
Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5
Detailní popis chyby:
Hudba v pozadí hry sa vypne po tom, čo sa prehrá 2x.

Kroky, které vedou k chybě:
1. Zapnúť hru
2. Zapnúť hudbu v hre
3.

Screen (obrázek) chyby:
 

HanyzkaS

Pokročilý žák
Ahoj, právě mi naskočilo v oznámení, že byly opraveny nějaké chyby. Hudba sice už je avizovaná jako opravená, ale problém stále trvá. Chtěla bych se zeptat, zda se hudba bude opravovat? Díky.
 

iDavis

Legenda
Naozaj sa s tým už nič nebude robiť? Chyba stále pretrváva a nezdá sa mi, že by niekto venoval tomuto pozornosť. Označenie témy ako "Opravené" neznamená, že chyba je naozaj opravená.
 
Nahoru