• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od EskS

  1. Diskuze Májové slavnosti

    Možná jsem slepá, blbá nebo mi není souzeno Májové slavnosti slavit, ale vždy v eventech se mi budova, která se pak rozvíjí, objevila v inventáři (pokud se nepletu). Tentokrát ani ň. Takže nejen nepřišel mail, ale ani nemám budovu Májových slavností, kterou bych měla rozvíjet. Jsem sama, kdo...
  2. Směňování živoucího zboží

    Díky moc, já úplně přehlédla potřebu vylepšit tržiště, abych mohla živoucí zboží směňovat! Moc díky za nakopnutí správným směrem! :)
  3. Směňování živoucího zboží

    Zdravím všechny, chtěla bych se poradit ohledně směňování živoucího zboží. U obchodníka jsem teď ve fázi, kdy měním 9450 platiny za 540 pryskyřice. Je nějaká možnost, jak se dopídit výhodnějšího kurzu? Tímhle stylem v životě nepostavím budovy elementálů, ani kdybych se na hlavu stavěla. Možná...
  4. Diskuze Podzimní zvířetník

    @Heromoss Ještě že tak, to už bych byla jak řešeto. :D // Odstraněna citace. Jumala
  5. Diskuze Podzimní zvířetník

    @Heromoss EDIT: Blbá JSEM, neb to, co mi to nebralo, byl košík jídla. To je tak, když člověk odklikne produkci a nekouká, na kterou z dílen kliknul. Jdu se zahrabat. :oops: // Odstraněna citace. Jumala
  6. Diskuze Podzimní zvířetník

    @Thespia Díky moc! // Odstraněna citace. Jumala
  7. Diskuze Podzimní zvířetník

    Jsem asi trubka, ale pořád nechápu, kolikátou úroveň dílny musím mít, aby se mi výroba "3x sada nástrojů v dílně staré aspoň tři kapitoly" započítala. Hraju za elfy a jsem v kapitole elementálů. Nezapočítaly se mi ani dílny na úrovni 25, ani na úrovni 1. Prosím, poradíte mi někdo, na jakou...
  8. Výroba živoucího zboží

    @Prealiena Díky, díky, díky! Já si s tím lámu hlavu už týden... Snad mě omlouvá, že mí rodiče byli blondýna a inženýr policajt... // Odstraněna citace. Jumala
  9. Výroba živoucího zboží

    Prosím o radu, mám od začátku bonus na výrobu mramoru, manufaktury mi nyní vyrábějí i měsíční kámen, ve výzkumu jsem odemkla zvýšenou výrobu platiny... U obchodníka můžu živoucí zboží směňovat jen za platinu. Znamená to, že mám místo mramorových manufaktur prostě vystavět ocelárny, abych...
  10. Pulcici - obilne pole

    No, tak to je radost, "pracanti" liny jako ja, to se moc nehnu. :D
  11. Pulcici - obilne pole

    Uff, lekla jsem se, ze koncim s hranim, nikde jsem tuhle informaci totiz nenasla. Moc ti diky! :) Odstraněna citace. Embla
  12. Pulcici - obilne pole

    Zdravim vsechny, prosim o radu. Dostala jsem se do kapitoly Pulcici a hned na zacatku jsem narazila na problem s obilnymi poli. V sekci budov se mi obilne pole nabizi pouze ke koupi za diamanty. To opravdu neni jina moznost, jak pokracovat ve hre, nez nakoupit diamanty a platit jak mourovata...
Nahoru