• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od BlackJar

  1. BlackJar

    Rychle, než příjde moderátor!

    4
  2. BlackJar

    Kapacita radnice pro bonusové mince

    Mám dotaz, jak se určuje kapacita pro uložení bonusových mincí, získávaných z přijaté sousedské pomoci. nikde na WiKi jsem tuto informaci nezjistil, ale zjistil jsem, že asi nějaký limit úložiště pro tento "inventář" ve hře existuje. Proto mě zajímá jak se počítá, určuje.
  3. BlackJar

    Změna Nicku hráče

    zkusil jsem to s podporou domluvit také a neuspěl ....
  4. BlackJar

    Změna Nicku hráče

    není možné požádat podporu????
  5. BlackJar

    Dobrodružství společenství

    koukni na moji tabulku .... https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IHxEoSPulzYrUBRW3ZStAO5us5tDcC0DrRQzop5Ufeo
  6. BlackJar

    Informace i odměně z divů

    Stav: Pokud získám odměnu za pomoc v divu, tak vidím v oznamovacím okně jen samotnou odměnu a když okno zavřu, tak se už k této informaci nedostanu. Stejně jako k přehledu odměn z věže nebo turnaje. Návrh: 1. v okně s odměnou zobrazovat také informaci o jaký div a u jakého hráče se jednalo...
  7. BlackJar

    Sousedská výpomoc v malém městě

    V prohlížečové verzi hry na PC nejde poskytnout sousedskou výpomoc za následují situace: - sousedovo město má jen málo budov a na žádnou z nich není možné sousedskou výpomoc poskytnout (buď z principu hry, nebo z důvodu že už byla poskytnuta jiným hráčem) - jedinou budovou na kterou by mělo být...
  8. BlackJar

    Sousedská výpomoc v malém městě

    chyba ve smyslu chybného kódu programu to není, ale chyba v chování to prostě je. Když to vidíte jinak je to jen otázka pohledu, ale do námětů to překopíruji,
  9. BlackJar

    Diskuze Verze 1.105

    hraju sice krátce, takže mě úroveň divů 30+ zatím úplně míjí, ale postřehl jsem mezitím 2 nové verze a po každé jsem byl nemile překvapen, sice v technických detailech a zpřísnění pravidel, ale i to o něčem svědčí. Rozumím, že taková hra se nedá dělat bez investic nebo výdělku, ale domnívám se...
  10. BlackJar

    Elfové versus lidé

    78 aby nedošlo k mýlce, hraju oba světy, jeden za elfíky, druhý za lidi, proto dvě zprávy
  11. BlackJar

    Elfové versus lidé

    77
  12. BlackJar

    Sousedská výpomoc v malém městě

    V prohlížečové verzi hry na PC nejde poskytnout sousedskou výpomoc za následují situace: - sousedovo město má jen málo budov a na žádnou z nich není možné sousedskou výpomoc poskytnout (buď z principu hry, nebo z důvodu že už byla poskytnuta jiným hráčem) - jedinou budovou na kterou by mělo být...
  13. BlackJar

    Seznam měst sousedů

    Aktuálně je na mapě světa seznam provincií k prozkoumání a rozpracovaných (nedokončených), po dobu turnaje seznam provincií turnaje. Na mapě jsou však také města sousedů a to nikde není zachyceno jako seznam. Návrh - do menu mapy světa doplnit položku "Objevení sousedé", po jejím použití by se...
  14. BlackJar

    Upozornění výroby/dílny na nevyzvednutou produkci

    souhlas, bylo by to užitečné
  15. BlackJar

    Předáno Sousedská pomoc na PC

    byla by taky možnost na mapě světa do menu dát nejen provincie ke zkoumání a k dohrání, ale také tabulku (přehled) měst objevených sousedů a v tomto přehledu stejně jako v přehledu společenství mít možnost jít "nakrátko" bez hledání na mapě do sousedova města a/nebo poskytnout mu výpomoc. Každá...
Nahoru