• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od babulka62

  1. Elvenarin, Humanium

    díky za radu, jste skvělí
  2. Elvenarin, Humanium

    Prosím, prosím v XV. postupu u Elvenarů už nebudu potřebovat zvl. surovinu Elvenarin a Humanium??? mohu výrobky zbourat??? děkujíííí
  3. Diskuze Kouzlo zimy

    spoluhráči, dostala jsem se k úkolu - vyřeš 8 střetů ve věži nebo 8 střetů bojem vítězně - to je neřešitelný úkol, ve veži se dostanu max. na 3 příčku a dál už nikdy, a střety vždy prohraji. Povedlo se někomu vyřešit??? nebo dělám něco špatně????
  4. božská semínka

    prosím, prosím do kdy jsou ve hře potřeba božská semínka. mám stále nedostatek místa a tyto zabírají fakt hodně. děkuji za odpověd. babulka, majkanavr@gmail.com
  5. Diskuze Elvarianský karneval

    Jumala díky díky // Odstraněna citace. Jumala
  6. Diskuze Elvarianský karneval

    Prosím, dá se sehnat valentýnský vůz ještě během hry?? myslím, že byl první denní výhrou v karnevalu, já jsem si pořádně nepřečetla úvodní slova a rozčarovala jsem ho. děkuji za info
  7. Fénix Babulka62

  8. Fénix Historik

    Babulka62
  9. Diskuze Kult fénixe

    ahojky všem, prosím, neví někdo kdy bude zase den dvojnásobného sběru peříček???? (kult fénixe). děkuji za zprávu.
  10. Zadání 3. úkol

    LR, PI,JP Body: 0
  11. Zadání 2. úkol

    Sn, A Body: 2
  12. Zadání 1. úkol

    28 Body: 0
Nahoru