• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ashen

  1. Ashen

    Pomoc s infrastrukturou od zkušenějších

    Momentálně jich mám 5... Z věže jsem teda ještě nedostal obytku :D padají nějaké upgrady na čarodějnou chatrč, kterou taky nemám :D
  2. Ashen

    Pomoc s infrastrukturou od zkušenějších

    Ještě jeden dotaz - zbyly mi na účtě nějaké diamanty, a ted koukám, že je akce na obytné budovy/dílny. Rozšíření se mi už moc kupovat nechce, aktuálně mně stojí cca 5000. Přijde mi lepší koupit si 3-4 kouzelné obytné budovy (a nahradit je tak klasickými = úspora místa), než jedno rozšíření...
  3. Ashen

    Pomoc s infrastrukturou od zkušenějších

    Ještě se zeptám, do jakého divu se podle vás vyplatí nejvíce investovat? Jsme ve fázi, kdy už každý lvl stojí okolo 800+ bodů, tak to chce pečlivý výběr :)
  4. Ashen

    Pomoc s infrastrukturou od zkušenějších

    Můžu poprosit o vysvětlení terminologií T1-T7 manufaktur?
  5. Ashen

    Pomoc s infrastrukturou od zkušenějších

    Zdravím, máme s manželkou dotaz pro zkušenější hráče. Vrátili jsme se do hry asi po 3-4 letech a snažíme se do toho zase naskočit. Jedním pro nás překvapivým zjištěním bylo, že máme od základních surovin (ocel, dřevo...) několik milionů kusů. Máme 6/7 oceláren, 5/6 manufaktur na drahokamy a 5/6...
Nahoru