• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Arigantar

  1. Zadání O nejlepší budovu Letního slunovratu

    Venarova skaliska II a mnoho dalších budov po celém městě. Stonehenge postavím na konci události, abych ho mohl rovnou vyvinout na lepší úroveň :)
  2. Kaer Morhen

    Ahoj Klimorizi, rádi tě určitě uvítáme mezi sebe :) , poslal jsem ti také zprávu ve hře, ale mám pocit, že přečíst to půjde jenom, když si zapneš Elvenar na počítači, v mobilu soukromé zprávy tuším číst nejdou. Každopádně, jakmile budeš bez společenství, budu ti moct poslat pozvánku. Arigantar
  3. Kaer Morhen

    Zdravím Vás lide Arendyllský :) , Naše společenství Kaer Morhen s dlouhou tradicí hledá nové spolubojovníky a kamarády na cestě světem Arendyll. Pomáháme si mezi sebou, celkem slušně zvládáme turnaje, aktivně se účastníme dobrodružství společenství a samozřejmě se podporujeme i skrze sousedskou...
  4. Zadání 2. soutěžní obrázek

    Bojová jednotka. Lesní duch
  5. Zadání Bonusový úkol

    12 gramů
  6. Zadání 8. Úkol

    Událost "Kouzlo zimy" získatelná budova z denních odměn. Název budovy - Zimní hvězda ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Body: 1
  7. Zadání 7. Úkol

    Rasy které ještě chybí jsou: Trpaslíci, Půlčíci, Amuni --------------------------------------------------------------------- Body: 1
  8. Zadání 6. Úkol

    Kapitola III - Vzestupná magie; Dlážděná cesta --> k Prvotřídním kasárnám a Prvotřídnímu hlavnímu sídlu. --------------------------------------------------------------------------------------------------- Body: 1
  9. Zadání 5. Úkol

    1. Víla smrti II 2. Včelí jezdkyně 3. Sekerník 4. Valloriánská stráž --------------------------- Body: 1
  10. Zadání 4. Úkol

    Tyto cesty jsou provincie, které zkoumáme (nalezneme) na Mapě světa. Výchozím bodem je naše město a od něj skrze tyto provincie zkoumáme dále svět. Když provedeme průzkum provincie, otevře se nám cesta k novému městu dalšího hráče a tomu pak můžeme poskytnout sousedkou výpomoc. 1. Ocelová...
  11. Zadání 3. Úkol

    1. Mapa k dobrodružství společenství. 2. Našel jsem 2 rozdíly. -------------------------------------------------- Body: 1. odpověď - 1 2. odpověď - 0
  12. Zadání 2. Úkol

    1. Rozkvetlá třída 2. Pěšina 3. Přepychová ulice 4. Trpasličí ulice 5. Květinová ulice -------------------------- Body: 1
  13. Zadání 1. Úkol

    1. Společenství 2. Ukazatel turnaje (Kdy a jaký druh turnaje začne) 3. Výzkum 4. Rozšíření map (buď z provincie, nebo z výzkumu) 5. Mapa světa ----------------------------------------------------------------------- Body: 1
  14. Dožínky Arigantar

    Jedna ze sad eventu :) . Podařilo se mi získat obě sady, ale ve městě mám místo jen na jednu sadu :) .
  15. Woodelvenstock Arigantar

    Letní festival v mém městě :)
Nahoru