• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Alliin

  1. Diskuze Podzimní zvířetník

    V úkolu 21 asi bylo vyrob zboží bonusové manufaktury, ne? To by se ti pak přičetlo jen to jedno zboží...
  2. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    To mě teda překvapuje, myslím, že problém přebytku svitků je čím dál ožehavější. Čekala bych, že když byla možnost komunikovat přímo s vývojáři, že to bude jedno z hlavních témat.
  3. Elve

    Ahoj všichni. Trochu jsme se posunuli, v turnaji už běžně máme 6-7 beden, tento týden chceme osmou. Pořád ale hledáme další hráče, které hra baví a rádi je uvítáme mezi sebou. Tak se mi někdo ozvěte :-)
  4. neaktivní velitel

    Aha. Tak to není moc vychytané. Taky mám kolem sebe spoustu neaktivních měst, ale občas se něco změní, tak jsem právě myslela, že Inno ty neaktivní vymaže a jejich místo pak získá nějaký nový hráč.
  5. neaktivní velitel

    Moc děkuji oběma. Ještě jsem zkusila napsat zprávu přímo jí, jestli se náhodou nepřijde kouknout do Elvenaru. Počkáme tak 14 dní, pak to zkusíme řešit přes podporu, no a když nic z toho nevyjde, založíme nové společenství. Já myslela, že hra nějak automaticky maže nehrající hráče, že to nějak...
  6. neaktivní velitel

    Prosím, jak to funguje s neaktivními hráči? Smaže se jejich účet po nějaké době? Jestli ano, po jaké? A jak to funguje u neaktivního velitele Společenství?
  7. Elve

    Milí lidé i elfové Winyandoru. Minulý tyden jsme přišli o 2 členy, kteří už z časových důvodů nemůžou dále hrát, takže teď hledáme aktivní hráče, kteří by se k nám přidali. Hrajeme na pohodu, každý hraje, jak mu to umožňuje jeho osobní život. Nicméně i tak běžně dáváme 4 až 5 beden v turnaji...
  8. Nelze ověřit Nefunkční chat

    Taky se mi to několikrát stalo. Nejdřív jsem myslela, že problém je někde u mě, ale koukám, že je nás víc...
  9. Diskuze Verze 1.92

    Taky už zprávy v appce fungují. Je to paráda, zvlášť, když začalo DS.:)
  10. Diskuze Verze 1.92

    Taky tomu moc nerozumím. Jestli se teda bude čekat, až všichni hráči aktualizují, tak to taky můžeme čekat věčně, protože někteří, co mají účet se ke hře nepřihlásí i měsíc...
  11. Diskuze Verze 1.92

    Já předpokládala, že se aktualizuje všem během 24 hodin. Takže ještě čekat, díky
  12. Diskuze Verze 1.92

    Od včerejška mám aktualizováno na verzi 1.92 a zprávy v appce nikde. Opravdu ta možnost není nebo ji jenom já nemůžu najít?
  13. Nová funkce Aukce

    Souhlasím Arweene. Některých věcí je mi líto rozbít a nejen ve Společenství, ale i na mapě by se určitě našli hráči, kteří by je využili. Bylo by fajn nabídnout ty věci, aby se využily.
  14. Diskuze Verze 1.91

    Ahoj, hraji převážně na mobilu, takže mě moc těší, že i tam konečně bude možné vidět odměny získané v turnaji. Doufám, že se to bude týkat i odměn za pomoc spoluhráčům při výzkumu Prastarých divů. Každopádně tohle vylepšení vítám.
  15. Diskuze Podzimní zvířetník

    :)V to doufám taky
Nahoru