• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Aliiice

  1. Horší rozlišení manufaktury na dračí svitky

    Verze aplikace: 1.126 Operační systém: Android Herní svět: Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby: Grafika budovy manufaktury na dračí svitky na 24. úrovni má horší rozlišení než všechny ostatní budovy.
  2. Mapa světa bez okrajů

    Děkuju za věcný dotaz! Tohle je určitě oříšek, jak to provést. Dokážu si představit teď, když už svět (jsem v Arendellu) je zavedený několik let a dá se říci, že už neroste, tak pak by se okraje mohly uzavřít a prohazovat nové účty s neaktivními. U nového rozrůstajícího světa je to určitě...
  3. Mapa světa bez okrajů

    Ahojte, děkuju za komenty! No, když to vztáhnu na sebe, tak jsem velice ráda za každého aktivního souseda, který mi oplácí sousedskou pomoc. Nevím jak vy, ale ještě se mi za 3 roky hraní nestalo, abych měla nedostatek mincí. Naopak kladívek mám téměř permanentní nedostatek, i přes skvělé...
  4. Mapa světa bez okrajů

    Zdravím, už tu na toto téma proběhla krátká diskuze cca před třemi lety (to jsem akorát začala hrát), ale nic moc se nezměnilo, tak ho nadhazuji znovu. Opravdu by nešlo z herního světa vytvořit reálnou zeměkouli bez okrajů? Dostala jsem se postupným rozšířením na okraj, který mám na cca...
  5. Horší rozlišení manufaktury na dračí svitky

    Zdravím, je to sice drobnost, ale bylo by fajn srovnat rozlišení u manufaktury na dračí svitky na 24. úrovni, budova je moc pěkná a je škoda, že je oproti ostatním mírně rozpixelovaná. Díky za úpravu! :) (jo, a týká se to asi jen prostředí v mobilu)
Nahoru