• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Airoch nejnovější aktivita

  • Airoch reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @YANDA Měla bys už jezdit pravidelně až do laborky a od čarodraků, což je tvá následná kapitola, už pravidelně až na vršek teploměru...
  • Airoch reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Počet zlomků na jeden div na 35 úroveň je 630000 zlomků. Pokud by tedy hráč chtěl za rok vytáhnout 1 div na 35, bude mít při příjmu...
  • Airoch odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Asi mi čteš myšlenky, dnešní home office jsem chtěl věnovat práve součtu co se dá získat. Kdo nechce číst celý ten elaborát, dole udělám...
    • 1707299667221.png
  • Airoch reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jak dlouho potrvá vytáhnout jeden div na 35 při zisku 10000 zlomku za týden? Jen aby se to dobře počítalo, bez ohledu na to, kolik a kde...
  • Airoch odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Vy to tady ještě počítáte na roky? To už ani nemá cenu. Každý má svoje tempo a já si tempo nikoho jiného než vlastní vnucovat nenechám...
  • Airoch reagoval(a) na příspěvek od Fionella ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Připojuji se k petici, snad to to malou troškou pomůže.
  • Airoch reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @luterina a @spol Takže popořádku II (Pro odlehčení, třeba abychom to naše povídání nebrali zase tak smrtelně vážně.) Z mých...
  • Airoch reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @luterina Takže popořádku. Když jsem si po delším pobytu v on-line hrách začal hledat něco méně náročného na čas, a přesto ještě...
  • Airoch reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Luterino, podstata věci je v tom, že nechápeš souvislosti 1 není jedna povinná strategie Není možné tvrdit, že stavět nebo bourat něco...
  • Airoch odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Však tě nikdo nenutil hrát víc, ale nevím proč bych kvůli tomu měl být já nesmylně omezován. Ono pro ten rychlý rozvoj divů se muselo...
Nahoru