• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

luterina

Veterán
Je to tak, pokud znáš a víš co tě v eventu za úkoly čeká, tak si to předpřipravíš, ale já jaksi už nemám co předpřipravit, ještě tak bych ten úkol splnila, aby tedy nebyl úplně levně a jednoduchý, když bych třeba měla vylepšit 2 budovy na lvl 4 :D jinak tedy nevím co udělám, bourat a znovu vystavovat obytku tedy nehodlám, nemám tolik surovin a časovačů, tak snad se najde i jiná možnost jak ten úkol splnit.

Proč nekoupíš kouzelné obytky? Každé místo navíc dobré a jste desettruhlový spolek, tak je mít vylepšené za plánky by neměl být problém ani když jich budeš mít více a sety stačí vylepšovat jen ty budovy z nich, které se vyplatí, což také nejsou z celého setu všechny. :)
 

DeletedUser3281

Guest
Protože mezi rasama máš zhruba 6 měsíců, za tu dobu dokážeš ušetřit jen N plánků, tzn 5 použiji, zbytek převedu na RR přidám 6 měsíců turnajů, a vyjde mi téměř to samé číslo potřebné na táhnutí sebou těch setů. Z tech setů sice ne vše potřebuji, ale bylo by to proti logice hry mít ve městě něco, co na své místo produkuje nula nula nic na daný prostor. Tzn set táhnu komplet aby mi jako celý dával slušnou hodnotu.
 

DeletedUser3225

Guest
Fíha..tak po zcela podařeném Fenixovi je hlavní odměna celkem brak...nač mám stavět budovu (a hnát se ji vylepšovat),co mi dá pár lidí,pár kultury a nějaký ty drobný nástroje,manu a semena za 48h?:) Na přelomu Amuni a Konstruktů celkem k ničemu...:( Snad nějaký ty skalista nebo jinej hybrid ... a zesilovače... alespon se nemusím hnát a budu mít volno:)
 

DeletedUser4336

Guest
ExplorerFfff >> Tak nechat si řadu obytek nedodělaných by mi šlo jen v některých kapitolách, v mnohých jsem byl donucen jet úplně nadoraz a nebo ještě nasbírat lidi z postavení událostních budov. A to jsem obytek nikdy neměl málo, naopak mi bylo vždy řečeno, že můžu klidně bourat a lídí budu mít habaděj, a neměl. Nechci se tu bavit o tom na jaké minimum jde hra projít, to jsem v minulosti už byl donucen bourat nějaké přebytečné manufaktury. Tak ty hraješ strategickou hru strategicky jen kvůli událostem a těmto úkolům, jinak by to vůbec žádný význam nemělo si nechávat rozestavěné město. Mě zebere vylepšení obytek většinou nejdelší čas, protože to požere haldu stavařů (kteří jinak zase brzdí jiné vylešení), takže se mi taková strategie nelíbí. V prostředních kapitolách pak výzkum dalších obytek následuje hned na začátku, takže radši vylepšuju dopředu.

Co se týče divů, tak na ty jsem samo zapomněl, ale když nad tím tak přemýšlím, řešení to není. Kdo má v zásobě několik divů, které má v okolí levelu 20, já třeba ne. Vetšinu mám kolem osmého levelu, a ty co mám výš stejně nemají požadovanou úroveň (a hlavně by jim to trvalo věčnost, než se nadopují, jsou už bodově docela nabubřelé, pochybuji že by to přístup ve strategii dopování kdovíjak změnil).

Mimojiné ládovat kvůli splnění úkolů z události do události zesilovače, které jsou častokrát nejlepší vedlejší odměnou, i denní odměnou, to mi taky zrovna nejlepší nepřijde, max. kvůli získání nějaké té nejlepší hlavní odměny, ale to už musí za něco stát.
 

iDavis

Legenda
Mojim cieľom bude zrejme to čo vždy - studne. Za stonehenge sa hnať neplánujem ani ja, čo vidím ako výhodu - nebudem musieť robiť kompromisy medzi šancami na denné a hlavné ceny. Pri pohľade na jednotlivé truhly mi je jasné aj to, ktoré budem preferovane otvárať; podobne ako minule fialové. Ozaj ma teší, že každá z jej možných výhier je pre mňa užitočná, najviac asi denná cena a portálový bonus, ktorých nemalý zisk by som mimochodom veľmi ocenil, aby som mohol čo najskôr dokončiť konstruktov (ideálne do leta, ale s tým už moc nepočítam). Takže fialovú, ak nebude, tak čo najlacnejšiu.
 

DeletedUser5987

Guest
Ahoj, nějaký odkaz na denní odměny ? Nikde jsem ho neviděl. Děkuji
 

Zharthuru

Mistr slova
Na Letní slunovrat se těším , budovám kde je kultura a obyvatelstvo moc nefandím . Rozdělávám je do řemeslné výroby , ale zesilovače a rekonstukce syslím do zásoby . Turnaje mne moc neberou League of Legends je lepší .
 

luterina

Veterán
..jinak ten odkaz na denní odměny je jen o stránku zpět, @iDavis , prosím nebylo by možné si ten odkaz na ně po čas eventu připojit ke svému podpisu? ..ta otázka už začíná být notoricky známá :D

@ExplorerFfff , je pravda že držet si nevylepšenou setovku která dává nula nic nic není moc ekonomické, i když např. taková co dává jen kladívka či mince u té se to ani nemusí poznat, přebytek kladívek a mincí tu bývá často diskutované téma..., mně osobně jejich přebytky vyhovují, nakupuji za ně díky Kvetoucímu obchodnímu cechu celkem slušně zboží u obchodníka...

@Pauleo , obvykle si nechávám na event - když se blíží - neaktivované aktuální výzkumy a nedovylepšené 4 budovy- co mám na vyšších levelech, sice to trochu zbrzdí výzkum a výstavbu města, ale mám šanci si pro město při eventu polepšit..., když mám ovšem co, teď nemám a nevím co s tím :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
@luterina oni všechny dávají buď lidi/kulturu a suroviny. Kdyby opravdu dávali jen kladiva tak to asi nechám plavat, stejně mince ale pokud jde o kulturu, lidi nebo suroviny bohužel je nesmysl mít "nižší" zisk na jedno políčko. Zatím jsem nevylepšil akorát sněžné sovy, držím je jen pro ty tři VB denně totiž a docela si hraji s myšlenkou je obětovat, ale jak dožínky, tak zimní stromy se vyplácí celé táhnout vždy.
 

luterina

Veterán
@ExplorerFfff , Sněžné sovy, i přes to že mám celý Karnevalový set, mi přijdou pořád atraktivní jako slušná pop/kultura, která navíc produkuje knížky a chová se i jako manufaktura a toho prostoru zas až tolik nezabere, ten set bych zbourala jen v případě, že bych ho neměla úplný nebo bych získala set, který by byl výhodnější.

@iDavis , děkuji moc za odkaz na letní slunovrat 2019 ve tvém podpisu, přispíváš hojně, tedy v podstatě bude všude kam přijdeš hned po ruce, super! :rolleyes::)
 

DeletedUser5230

Guest
úkol 25 nějak nefunguje :-/ Je tam zadání získej 2 spojovací činidla nebo 4 relikvie.Už jsem vykoupila 6 provincií a relikvie nezapočítaný.
 

DeletedUser5230

Guest
a jsi u toho úkolu a nebo koukáš na nějaký seznam? už to mám přes herní podporu vyřešený,je to nějaká chyba a nezapočítalo se mi to.
 

Semtexx72

Znalec fóra
Nejsem, ještě u toho úkolu, ale koukám na seznam úkolů tu na fóru, co psal iDavis zprávy z beta serveru.
 

DeletedUser5230

Guest
@Semtexx oni se ty úkoly trochu měnili,přidávali tam právě nějaký možnosti navíc ke splnění
 

DeletedUser4680

Guest
ukol 25 je opravdu chybny bez 2 spoj. cinidel nelze jit dal, relikvie nefunguji
 

Silversnake

Mistr slova
upřímně...jsme zase beze změn.... úkoly typu "Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu".... pro hráče kteří mají 14 level dávno za sebou, jedna z pokračujících diskriminací....copak můžu za to, že mám vše dávno vyzkoumáno a musím čekat na provincii 80 hodin? nebo stavět znova od nuly nějakou stavbu, abych ji mohl zvedat na level 14+?.... sorry jako.... proč nejsou alternativy typu dodej xy surovin nebo peněz či "kladívek"........
 
Nahoru