• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Veľký koncept.. :)
Sneak Peek: Spirála #2

<<<

:eek:

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)
4ZTdnMS.png


>>>
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5549

Guest
Nebylo by spatny, kdyby se jednalo o podobnou funkci jako je ve FoE cechovní expedice :) Vím, že už máme dobrodružství společenství, ale zkrátka mi to ty expedice trošku připomíná. Kdo ví co na nás vývojáři chystají. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Na bete dnes štartuje..
Výzva - manufaktury

Doba trvania je 72 hodín, medaile sa tentokrát získavajú za produkcie v manufakturach, konkrétne za nasledovné úkony:
  • 3h produkcia - 10 medailí
  • 9h produkcia - 20 medailí
  • 24h produkcia - 40 medailí
  • 48h produkcia - 60 medailí
  • použitie kúzla - 10 medailí
* všetky produkcie sa vzťahujú k manufakturam (nezáleží na tom či sú bonusové ani na ich type)

Odmeny:
180 medailí = 500x úlomky kouzel
540 medailí = 3x spojovací činidlo
1080 medailí = 1000x úlomky kouzel
1980 medailí = 5x spojovací činidlo
3600 medailí = 25x opar vidění

Predpokladaný termín: čoskoro
 

DeletedUser4680

Guest
vysledna odmena zase nic, zadna knihovna, tak za tu namahu to nestoji, a kdo nema misto nemusi litovat
 

DeletedUser3281

Guest
No tak je to práce na 10 min, stačí mít 60 mramoráren, postavit to na 10*15 místo, tzn za těch 10 min to celkem stojí, ale kdyby to někdo musel nějak jako sbírat více to ne no :)
 

Lovec Krys

Legenda
@bohusDR 8 spojovacích činidel - to je 48h nepřetržité výroby v Magické akademii lv 5. Těch pár fragmentů navíc se taky hodí (a 1/4 odměnové bedny jako bonus).
Takže ano, stojí to za to (ovšem že ne všem, ale pro hráče, kteří by potřebovali magickou akademii zrychlit nejméně na dvojnásobek, je to určitě plus).
Za mne by výzvy mohly být i častěji než jsou teď.
 

Prealiena

Velmistr písma
Já jsem naopak ráda, že se tady šustne o každé výzvě předem. Nemám ráda, když na mě ve městě vyskočí něco vyžadující nadměrné přistavování lvl 1 budov a já nejsem připravená.
 

iDavis

Legenda
My presný dátum, napriek tomu že sa objavila s predstihom na bete, aj tak nevieme. Keďže je zvykom že na bete to býva 2 týždne dopredu tak sa môzeme len domnievať že niekedy zhruba o tie 2 týždne sa u nás objaví, ale len zhruba, lebo už v prípade, zdá sa mi že minulej výzvy, sa stalo že ju naschvál oproti tomuto tradičnému posunu o trochu oneskorili (aby to teda bola výzva).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru