• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Upozornění u výzkumu

DeletedUser2988

Guest
Na počítačové verzi se mi pořád zobrazuje upozornění výzkumu, který mám již dokončen.
Zkoušela jsem klikat kde co, ale pořád to svítí. Problém přetrvává už několik dní.
 

Přílohy

  • ccccc.png
    ccccc.png
    668,2 KB · Zobrazení: 101

DeletedUser341

Guest
Já bych nejdřív doporučil promazat cookies (pro jednoduchost nejdřív otevřít v jiném prohlížeči...) ;-) Tahle chyba už byla odstaněna hodně verzí zpět (čímž nechci tvrdit, že se nemohla vrátit...)

//Odstraněno zdvojení textu, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
ja myslim, ze je ta chyba popsana dobre, bohuzel me nebavi to vyplnovani... promazat cookies nepomohlo
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@donutka, lituji, ale kdyby byla popsána dobře, tak po Tobě nechci vyplnit hlášení. ;) Jde o to, že díky hlášení budeme moci daný problém lépe odzkoušet. Neboť, jak si sama můžeš povšimnout, nikdo další to zatím nehlásil. ;)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
u vylepšení dryád jsem měl úplně stejnou chybu. nakonec to samo zmizelo. (myslím, že pomohlo rozházet nějaké VB do navazujicích technologií, ale nechci kecat...)
 

DeletedUser2988

Guest
už jsem dala dost bodů do jiných výzkumů a stále to tam je :)
 

DeletedUser2988

Guest
tak tento problem mam i na mobilu, pokud ho pustim pres puffin... tudiz to neni ani prohlizecem ani pocitacem...
 

DeletedUser2988

Guest
Na pc se na hru uz nedostanu, takze asi nic... Neumim kopirovat sablony a nevim jak zjistim prohlizecove informace, kdyz jsem na mobilu a na ten pc nemam pristup. Navic mi to dela i prohlizec v mobilu, ne aplikace. Nemuzu tedy pouzit "klikni pravym tlacitkem mysi" a ani nahlasovani jako mobilni aplikace,kdyz mi to mobilni aplikace nedela..nehlede na to, ze na puffin tam ani navod nemate...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Lituji, ale bez řádně vyplněné šablony se dále neposuneme. Jen bych chtěl upozornit, že Puffin není podporovaným prohlížečem. Pro mobilní zařízení podporujeme pouze InnoGames vydávané aplikace.
 

DeletedUser2988

Guest
Ja se na pc bohuzel na hru uz nedostanu, jediny screen z firefoxu je nahore... tak nic no
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jde o to, že od Tvého nahlášení proběhlo už několik aktualizací, které mohly onen problém odstranit. Až se na počítač dostaneš, můžeš ověřit, zda Tvůj problém trvá, či nikoli. Takto bychom jinak tzv. vařili z vody. :)
 

DeletedUser2988

Guest
Bohužel na pc verzi se dostanu az buhvi kdy, takze radeji nic.
 

DeletedUser5665

Guest
Měla jsem stejný problém, hned po aktualizaci. Svítilo mi to u nedodělané velikosti oddílu. Bála jsem se, že to budu muset dodělat, jinak mě to dál nepustí. Ale jak již psal @CorwinOfAmber , stačilo mi dát nějaké VB okolo na jiné technologie, nějaký VB na ten oddíl a po pár hodinách to zmizlo, i když jsem ten oddíl neměla dodělaný a šla jsem do další kapitoly.
 

DeletedUser2988

Guest
nezmizelo mi to ani skoro po trech měsících a uz jsem na konci kapitoly... na puffinu jsem to stale mela, na pc posledne taky - cca 2 tydny zpet... ale ted se nedostanu na pc verzi hodne dlouho, takze to nemam jak potvrdit...
 

DeletedUser2988

Guest
A. Verze hry:
v1.57.3-(31b14f474) (2018-07-04 9:30)

B. Prohlížeč a jeho verze:
Firefox 60.0.2

C. Verze Flash Playeru:
Verze 30.0.0.113

D. Operační systém:
Windows 10

E. Rozlišení obrazovky:
1366 x 768

F. Herní svět:
Winyandor

G. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:
5

H. Detailní popis chyby:
Několik měsíců se mi ukazuje upozornění u výzkumu "Vylepšení dryád", a to i po vyzkoumání této technologie i před ní.

CH. Kroky, které vedou k chybě:
Zapnutí hry.

I. Screen (obrázek) chyby:
https://jpeg.cz/obrazek/ZhSHu
https://jpeg.cz/obrazek/ZhpqX
ZhpqX

ZhSHu
 

DeletedUser2988

Guest
Chyba je jiz radne nahlasena, bude se tedy overovat? Stacilo by dat alespoň nejak vedet, ze se neco deje...
 

Najdana

Znalec fóra
Moc bych to neřešila. Tak jako asi všichni, měla jsem několik dnů červený vykřičník u vylepšení dryád taky. Na obou světech. Stačilo dát jednou vycvičit dryády a bylo po vykřičníku. ;)
 
Nahoru