• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Upozornění u výzkumu

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Chyba je jiz radne nahlasena, bude se tedy overovat? Stacilo by dat alespoň nejak vedet, ze se neco deje...
@donutka, děkujeme za upozornění! Elvenar tým je složen z dobrovolníků, tuto činnost tedy vykonáváme ve svém volném čase. Prosíme proto trpělivost, vždy odpovídáme ihned, jak nám to naše možnosti dovolí! ;)

Co se týká tohoto problému, tak jsme jej ověřili a zjistili jsme, že jde skutečně o chybu, naši technici o ní byli informováni. Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme! :)
 

Angedev

Velmistr písma
@donutka : Také se u tématu píše "potvrzeno" a ne "opraveno" :) Dej jim čas, tohle není nějaká závažná chyba, která by znemožňovala hraní, tak je celkem jasné, že v seznamu priorit nebude na prvním místě :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak dnes slavnostně po přechodu na novou verzi 1.61 se mi u výzkumu rozzářil červený vykřičník.
Výzkum 1.61.jpg
Mám trochu obavy, aby pak po vyzkoumání zmizel. Také otázka pro vývojáře, co je zrovna na tomto výzkumu tak zajímavého, že se to všem ukazuje u dryád?

Verze hry:1.61.2
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 68.0.3440.106
Verze Flash Playeru:30.0.0.154
Operační systém: Windows 10 Home
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Herní svět:Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5

Kroky, které vedou k chybě:
1. Otevřít kartu výzkumu
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Pokud si dobře vzpomínám, dryády byly do stromu výzkumu dodány dodatečně. Vykřičník tam byl tedy hlavně pro hráče, kteří už tou dobou byli ve výzkumu za tímto bodem, aby věděli, že se mají vrátit...
 

DeletedUser2988

Guest
ja uz jsem v polovine vyzkumu draku a stale mi to sviti... :D
 

DeletedUser6223

Guest
Ahoj chtěla jsem se zeptat jak mám získat Výhonky lesních duchů,Duchové dřeva,Zvonkohra,ve výzkumu když to tam nemám a chce to po mě na další výzkum ,u osadníků to mm zamknutý a ve výzkumu to nemám tak jak to mám vyzkoumat a odemknout?Prosím o odpověď.Děkuji
 

DeletedUser6223

Guest
Tak to nevím kde to je dívala jsem se a slepou větev nikde nemám poctivě a postupně vše zkoumám,opravdu jsem tam nenašla žádný slepí rameno co by nebylo vyzkoumaný vše jinak mám v zelené barvě.
 

Angedev

Velmistr písma
Ahoj, koukala jsem na tvé město a máš postaven pouze portál. Musíš postavit ještě lesní výrobu a jednotlivé továrny, pak teprve můžeš začít vyrábět zvonkohru apod. :) Více na https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Lesní_elfové

PS: Pro příště bych doporučila založit vlastní téma, nejlépe v sekci Otázky a odpovědi, s červeným vykřičníkem u dokončeného výzkumu to nemá moc společného :) A když přihodíš ještě fotku např. výzkumu, jedině dobře, můžeme ti pak lépe pomoci identifikovat problém :)
 

DeletedUser6223

Guest
Už jsem to našla to slepé rameno je v pro střed ,omlouvám se že jsem to napsala do špatného vlákna.A děkuji už na tom pracuji.
 
Nahoru