• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Slniecko

Znalec fóra
Máme nejaké novinky ohledne dobrodružství? Na Elvenar Games porád nic není.. Tak jestli teda mužeme počítat s tím,že bude stejná mapa jako na bete, nebo budou ješte nejaké úpravy? Tuším Lovec krys psal,že tam trochu snížili nekteré požadavky, jen me zajíma,jestli náhodou nepustí u nás starou verzi.. Jestli nekdo neco víte, tak dekuju :))
 

voyager-1

Velmistr písma
tak tentokrát mě DS docela zajímá protože v eventu je první budova od dob medvědů kterou mám v úmyslu postavit a artefakty jsem nedal.
 

Slniecko

Znalec fóra
iDavis psal, že naplánované dobrodružo je na 19.11. a odznaky asi zrušené nejsou, jen v této mape proste nebudou, ale na wiki porád psané jsou všechny odznaky :)
 

BaluWizova

Pokročilý žák
.... Arcane Residue, to je substance (teda treba v jinych hrach to je vetsinou oznaceni substance), ale celkove je to slozitejsi preklad chapu, Tajemna substance bych rekla, co myslite?
1605288697646.png
 

BaluWizova

Pokročilý žák
slo by teoreticky. Neni sice jako zbytek, spis jako ostatky, ale jak rikam, je to slozitejsi preklad ale neprelozitelne to neni ;) ( jen me udivilo ze to nechali v anglictine)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Prosím, kdo jste hrál na beta: jak je to nově s jámou? Na wiki toho moc není. Je jasné, že je víc kol jámy a uplatní se vše, dokonce i sochy, ale kolik je potřeba těch jednotlivých odznaků (4?) a kolik je odměna za každé kolo jámy (50?)
 
Nahoru