• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přestup během Dobrodružství společenství

DeletedUser5648

Guest
Zdravím, když začalo dobrodružství pro společenství, tak jsem začala plnit úkoly, ale to společenství, ve kterém jsem byla, bylo najednou zrušeno (ono se tam stejně nic nedělo). Vstoupila jsem tedy do nového společenství, kde je to super, ale nemůžu se podílet na dobrodružství - už mi nejsou zadávány úkoly a nevidím vlaječku. Hádám, že je to kvůli tomu přestupu a zřejmě budu muset čekat na další kolo, abych se mohla zapojit...
 

DeletedUser467

Guest
Viz info z Wiki:
Jestliže se rozhodnete odejít, nebo změnit společenství během aktivního dobrodružství společenství, přijdete tím o svůj dosavadní pokrok, který jste v původním společenství dosáhli a nebudete se moci účastnit ani právě aktuálního kola. Rovněž nezískáte ani potencionální odměny z dobrodružství u původního společenství.
 

DeletedUser5648

Guest
Bohužel jsem se nerozhodla sama, společenství bylo náhle ukončeno. Ale chápu, že z hlediska konání dobrodružství je to v podstatě totéž.
 
Nahoru