• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Menhirokova sluzba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2877
  • Vytvořeno

DeletedUser2877

Guest
pri plneni ukolu č.11 vyrob 30 napoju a 10 pokrocilich nastroju se po splneni nepricitaji splnene ukoly..
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím, pravda, v tomto úkolu je chyba, viz citace:
Ano, do překladů vloudil malý šotek. U úkolů č. 11 a 13 máte vyrobit 30 (resp. 10) kusů chleba, nikoliv nápojů! Naštěstí již ve čtvrtek by měla přijít aktualizace, která by měla tuto chybu odstranit. Co se týká ostatních úkolů, tak jsme je kontrolovali a všechny by již měly být v pořádku. Za způsobené problémy se velmi omlouváme, mrzí nás to!

Není potřeba pro jeden problém zakládat vícero nových témat. ;)
 

DeletedUser3031

Guest
Díky za upozornění i opravu, ještě že obrázek naznačil, že se jedná o chleba....
 

DeletedUser1055

Guest
Ahoj...jenom tak na okraj. Píšete, že chybička se vloudila. Ale jedná se tu o chlebu místo nápojích.. Patří tedy k té chybě i to, že se nápoje nepřičítají? Vyrábím je jak blázen, ale nic se nepřičítá.Díky
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
jak bylo psáno, tak se nám vyskytla chyba v překladu. Měl správně znít: „Vyrob 30 chlebů [0 /30]“, chybou v překladu zní: „Vyrob 30 nápojů [0 /30]“. Chyba je pouze v překladu, tudíž úkol započítává pouze chléb, nikoli nápoje. Ve 13. úkolu je stejný šotek, ale opět pouze v překladu, nikoli ve funkčnosti, tudíž je potřeba zase místo nápojů vyrábět chléb.
 

DeletedUser3131

Guest
Zdravím, za splnění úkolu se mi přestalo načítat že jsem úkol splnila :-/ konkrétně: Úkol nasbírat mince, které jsem získala v jiných úkolech, jsem se nedostala dál....díky V.
 
Nahoru