• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

magický dar

leongeon

Pokročilý žák
Ahoj přátelé, spolubudovatelé.

Mám a vyrábím kouzla Magický dar, i jsem je použil, ale bez zjevného efektu. Vůbec nevím jak to funguje. Děkuji

A hned se taky zeptám jak mohu použít požehnání Snížení času?

Děkuji dvakrát, hezký den
 

Silver Whisper

Guest
Ahojky,
aby bylo kouzlo aktivní, musí ti někdo na okouzlenou budovu dát sousedskou výpomoc, pak se zvýší hodnota ještě o 5%. Zbývající čas i efekt kouzla vidíš, když si najedeš myšákem na budovu, vyjede ti tabulka ;).

Každá výroba, průzkum nebo stavba má svojí časovou linii. Když si rozklikneš budovu, nebo cokoliv, na co chceš požehnání použít, je vedle časové linie zelený obdélník, kde se ti odečítá čas. Klikni na něj a vyjede ti nabídka požehnání, které máš ve shromaždišti ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Tu bych měl taky dotaz, jak kouzlo funguje (viz výše) samozřejmě vím, ale nějak mi nedochází co vlastně kouzlo dělá, jen to hlásí +5%. Měl jsem např. kulturu na úrovni, kdy pro další navýšení mi zbývalo jen pár málo bodů, spočítám si 5% třeba jen ze základu nějaké budovy s hodně body kultury, dává to víc než je onen malý nedostatek, použiji kouzlo, na budově i v kultuře se sice +5% zobrazí, ale kulturu to do dalšího levelu nezvedne, takže předpokládám, že to ani nefunguje.
 

leongeon

Pokročilý žák
tak já ti to vysvětlím jak to funguje ten magický dar. On ti ten kultůrní bonus navýší. Nedostaneš žádné kultůrní body navíc, neposune tě to do jiného počasí. Jen ti zvedne ty procenta výroby, takže jak tam máš těch 150, 160, 170 % tak s použitím kouzla a sousedskou výpomocí se dostáváš víš. Třeba i na 200%.

Tak na to jukni a hlídej si ty procenta. S jedním kouzlem to nic moc neudělá, ale když jich máš pět šest a pak fakt jedeš na 200% tak už je to znát.
 

DeletedUser4336

Guest
Aha, tak jsem to protestoval, a už je mi to jasné. Já to furt počítal ze základu té dané kulturní budovy, a ono to zvedá o 5% celek, takže když se nafláká několik darů, aby to dalo v součtu další hodnotu, tak mě to o level výš skutečně posune, díky.
 

leongeon

Pokročilý žák
Mno, byl jsem na tom stejně. A taky proto mě ten magický dar pěkně štval. Ale nakonec, když jsi ve společenství a sousedské výpomoci stejně jako kulturních budov máš hodně tak po tom zakouzlení, které je na dva dny se fakt hejbneš klíďo o 20-30% víš. Taky to znamená, že když jedeš na plný slunko, tak i tak to můžeš zakouzlit, a když tam na té budově máš tu výpomoc (která trvá teda jen 8 hodin) tak se ta produkce pěkně zvedne.
 
Nahoru