• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Poslední aktivita

• Misatkop
    Misatkop přidal/a vlákno na *DRACI*.
    Ahoj, jsme společenství aktivních hráčů a nyní hledáme nové členy. Pokud jsi komunikativní, aktivní a chceš posouvat sebe i...
  • voyager-1
    voyager-1 odpověděl/a na téma Diskuze Verze 1.160.
    Já to myslím tak, že když kliknu na zprávy, tak tam kolečka prostě nejsou, nebo třeba jen jedno nebo dvě. Pak dám restart a je tam zase...
  • Boobika
    Boobika odpověděl/a na téma Diskuze Verze 1.160.
    @voyager-1 dnes se mi to stalo poprve a pekne me to vydesilo :D byl jsme zrovna na rade
  • GorGlin
    GorGlin odpověděl/a na téma Diskuze Verze 1.160.
    občas někdo napíše, že si smazal vlákna, ale to je fakt výjimka. Tak já už můžu říct, že jsem Elfovi a radovanovi v patách. Portál je...
  • GorGlin
    GorGlin odpověděl/a na téma Ukoly jednotlivých kapitol.
    získej manu je jeden z těch úkolů co se plní sám, ne? seberu manu a má to? Dej manu je jiná, pamatuji si ukol, který chtěl abychom dali...
  • chirazka
    chirazka reagoval(a) na příspěvek od Embla ve vlákně Novinky Dobrodružství společenství s reakcí Poděkování Poděkování.
    Milí elfové a lidé, Od čtvrtka 6. 10. do 12. 10. zahájíme nové kolo dobrodružství společenství. Včas se na něj připravte a promyslete...
  • voyager-1
    voyager-1 odpověděl/a na téma Diskuze Verze 1.160.
    taky Vám mizí kolečka ve zprávách ? Myslím kolotoč výměny VB. Pořád musím hru restartovat aby se zas ukázala.
  • 111black111
    Výběr budov které mám postavené.
    • Screenshot_20221001-194612_Elvenar.jpg
  • Waso odpověděl/a na téma Ukoly jednotlivých kapitol.
    Díky za reakci. Naděje, že se tomu zdlouhavému opruzu vyhnu tedy padá,,, :eek: Blbne mi skrín obrazovky, tak jen potvrzuji, že je to...
  • domin69
    domin69 reagoval(a) na příspěvek od voyager-1 ve vlákně Diskuze Kapitola č. 20 - Síla hudby s reakcí Poděkování Poděkování.
    @ElfNostradamus Já jsem nevinej :), já žádný vlákno o rušení PB nezakládal. Já jen ze srandy do jednoho, ale to vlákno nebylo vyloženě...
  • Lovec Krys
    Lovec Krys odpověděl/a na téma Ukoly jednotlivých kapitol.
    Úkoly minulých kapitol nemizí, ale stávají se odmítnutelnými. Jinak řečeno, já mám aktuálně tento úkol: Jakmile postoupím do kapitoly...
    • 1664646674546.png
    • 1664646727674.png
  • Waso odpověděl/a na téma Ukoly jednotlivých kapitol.
    Při přechodu na úroveň "Půlčíci" mi nezmizel úkol Dárek na rozloučenou. (tj.: Získej 100 000 many ) Je to v pořádku?
  • Waso reagoval(a) na příspěvek od iDavis ve vlákně Zprávy z Beta serveru - SPOILERY! s reakcí Poděkování Poděkování.
    Na bete sa začala tohtoročná Halloweenska udalosť. Všetky nové budovy predstavené touto udalosťou nájdete tu, priestor pre denné ceny...
  • indian068
    indian068 reagoval(a) na příspěvek od Embla ve vlákně Soutěž O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku s reakcí Poděkování Poděkování.
    O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku Vážení elfové a lidé, událost Podzimní zvířetník 2022 právě skončila! Určitě se vám již...
  • Lahodné dortiky
    • IMG_20221001_183832.jpg