• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zvyšeni osadnicke vyroby

Marian24

Znalec fóra
Ahoj,

Tak idem sem ,možno neaka posledna zachrana :D Prosim Vas existuje neaky div, ktory mi zvyši osadnicku vyrobu? Tie posledne kapitoly su naročne a tak už neviem ako, premyšlam si pomocť neakym divom pri osadnickej vyrobe.
Viem , že čmelak zvyšuje produkciu portalu ,ale v tym nevyrabam nič ,idem z portalovych bonusov a časovy skok vylepšuje kapacitu portalu.
Jak nad tym premyšlam takci tak , tak mi to vychadza že nemame div na vylepšenie zvyšenie osadnikej vyroby ?
Som v kapitole obchodnici z unuru, Diky moc za info , a ak som neaky div prehliadol ,ktory toto zvyšuje tak po infe ho ihneď vylepšim.
 

voyager-1

Velmistr písma
ten čmelák svým způsobem zvyšuje osadnickou výrobu. Konkrétně v těch Unurech
A časový skok navyšuje živoucí
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Marian24 Jedině čmelák to zvyšuje.
Uskladňovací vír ti zvyšuje kapacitu portálu, ale pokud máš dost PPček, tak je to úplně jedno, jelikož ty suroviny s omezeným množstvím si přes PPčka stejně naklikáš a nemáš šanci je vypotřebovat.
V Unurech o rychlosti projetí rozhoduje primárně místo. Pokud si odteleportuješ půlku vesnice, můžeš zbytek kapitoly projet o dost rychleji.
Pokud se do hry přihlašuješ dostatečně často, je také vhodné velké lodě zbourat a přistavět malé - jsou efektivnější než velké, jen mají max. výrobu 3h.

Další kapitola je horší. Tam ti ani čmelák nepomůže, jelikož tě bude brzdit výroba portálu (5 odznaků/2h) a nutnost se do hry přihlašovat co 2 hodiny (anebo to urychlovat urychlovači.

ps: Být tebou, rozmyslel bych si, které divy jsou pro tebe užitečné a případně bych jich pár zboural. Zejména takové velké obludy na nízké úrovni moc užitku nepřináší. A Enar je plýtvání místem na jakékoliv úrovni.
 

voyager-1

Velmistr písma
napsal jsem v Unurech, myslel jsem T.duch, tam čmelák navyšuje produkci os. budov ne, nebo si to už nepamatuju ? A výroba portálu se dala urychlit
 
Nahoru