• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zviditelněná aktivita hráčů

Rebarbora

Pokročilý žák
Bylo by opravdu nápomocné mít možnost vidět u jednotlivých hráčů jejich aktivitu.
Představuji si to v okně Společenství - zde by byl u každého jména hráče puntík:
- zelený - je on-line
- žlutý - pryč několik hodin
- červený - pryč několik dní
- šedý - neaktivní týdny

Hry jako Goodgame Empire a Big Farm tyto funkce mají a když jsem tyto hry hrála bylo to opravdu hodně nápomocné!
Jak máme ve společenství poznat jestli je hráč aktivní, někteří nejsou moc komunikativní, ale při tom hrají. Pokud však někdo nebyl komunikativní a i přestal hrát, nechceme každý den sledovat, jestli se mu skóre náhodou neposunulo o pár bodů.

Věřím, že s neaktivními hráči má problém spousta společenství a těžko se hledají ti aktivní. Myslím, že by to hodně lidí uvítalo.
Díky moc :)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Nápad sice dobrý a viděl jsem ho tu už několikrát, ale prakticky je dle mě zbytečný.
Pokud je aktivní společenství, tam k tomu nepotřebuješ barvičky. Také to hodně záleží na veliteli Společenství. Pokud má aktivní přístup a zajímá se o dění ve svém Spolku, tak to zjistí velmi rychle. Možnosti tu pro to jsou, byť z druhých stran - viz www.elvenstats.com. Tak po 14.dnech neaktivity to hlásí. Pokud je vedení pasivní, nezajmá se o svoje společenství, není třeba barviček. A jako hráč, který hrát chce, a nemá k tomu zázemí, by měl z takového spolku odejít a hledat lepší. Z druhé strany, pokud je velitel aktivní a má pasivní či nehrající hráče, kteří nereagují, by se neměl bát takové mrtvoly vyhodit, byť je znal i roky. Je to hra.

@Rebarbora , pokud jsi ve spolku Noldor na CZ1, tam pár mrtvol je celkem 10.


Především velitel Scorpa, už 2.měsíce. Od tama bych se asi vydal na cestu pryč.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Přesně jak píše BiggJOEcz, a navíc jsi - li aktivní. vždy se najde společenství co tě přijme s otevřenou náručí. Sám jsem předčasem něco takového navrhoval. Teď sám Elvenstats používám. A to jsem jen zástupce Vlitele.
 
Naposledy upraveno:

Rebarbora

Pokročilý žák
Páni, MOC DÍKY!
O těchto stránkách jsem neměla vůbec ponětí. Velice nápomocné. Tím pádem se obávám, že budu muset opustit opět další neaktivní společenství, achjo :(.
 

Historik

Pokročilý žák
@Rebarbora pokud chceš rádi tě příjmem mezi nás do společenství Strážci Arendyllu . Hrajem na pohodu a pro radost ;) . Pokud máš zájem ozvy se.

Historik
 

Jasnost

Učedník
Navrhuji alespoň upozornění pro velitele, stačilo by jen např. že se hráč nepřihlásil déle než 2 měsíce tam co jsou žádosti o vstup a jiná upozornění
 
Nahoru