• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Zvýraznění posílené výroby

Boobika

Pokročilý žák
Bylo by přijemné mít posílenou výrobu "nějak" zvýrazněnou, pořadím, orámováním, barvou pozadí, nebo alespoň tak jak je to v mobilní aplikaci barvou textu těžených surovin.
Takový nenáročný detail co by trochu zpříjemnil hru. tu zelenou šipku v ve všech těch barevných ikonkách není pořádně vidět. A abych pravdu řekl všiml jsem si ji až teď při dělání screenshotu a zvýrazňování textu... :(
1672828273177.png
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud hraje někdo na více serverech s různými bonusy, může se mu to plést.
Já to řeším tak, že mám tyto manufaktury pokupě po druzích. A taky se mi tyto skupiny liší dle počtu.

Viz např. moje rozložení z bety. Už jenom z počtu jednotlivých skupin lze snadno odvodit, která skupina je T1-3, která T4-6 a která T7-9:
1672844711406.png
 

Boobika

Pokročilý žák
proc.. protoze na mobilu to zvyrazneni citelnejsi treba je :)
takze nejake sjednoceni.. protze co kapitola to prekopani mesta a proste by to myslim nejen me "ulehcilo" cumeni do otevreneho dialogu a vybirani na co potrebuju zrovna ted v tehle manufakture kliknout :)
Tady proste vydim zvyraznene cislo a vim ze muzu kliknout.. nemusim v hlave zpracovavat obrazek a premyslet jestli zelena ikonka je soucasti "hlavni ikony" nebo je to symbol pro zvyrazneni. Proste lehke zprijemneni nutne rutiny.

edit: pro zhorseni vnimani textu jsou tam i jine formaty cisel, takze vidim 11 vs 1350 vs 1350, tj musis se zpracovat 3 cisla, porovnat velikost a pak sijeste uvedomit ze nejmensi cislo je vlastne nejvetsi protze je tam jeste "K" (bude me li ignorovat ze by melo byt sravne "k")

edit2: nekdy mi to vyjde seskupit lepe, nekdy hure, hlavne kdyz v mezicase vytahnu manufaktury, ktere na zacaktu kapitoly zase uklizim, nebo v ramci zmeny rpozmeru musim v kapitole polozit tam kam ukolove budovy povoli :)
1672849518017.png
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Určitě by to při hře na počítačové platformě bylo přínosné. A to jak při zadávání výroby, tak i v pohledu na město.
Vyspělé budovy jsou totiž tak tvarově a výtvarně rozmanité, že v nich výrobní hlašení velice často splývá s pozadím.
Stačil by jinak barevný terčík, který by po ukončení produkce blikal. (Barvu by si mohl případně hráč sám nastavit v příslušenství.)
To by bohatě stačilo.
U zadávání výroby by bylo třeba postačující jinak barevné upozornění na čas výroby.
Nemyslím, že by to měl být nějaký extra programátorský oříšek.
 

Jasnost

Učedník
Stavíte i neposílené manufaktury? K čemu, na co? :) Mám jen ty tři "svoje", ale já teda ještě nemám živoucí, tam se musí stavět všechny?
Když bys náhodou zapomněl, nejrychlejší je kliknout na hlavní sídlo nebo mrknout nahoru, jak je tam ten nákup VB za mince nebo materiál, tam je jasně vidět, na který z nich máš bonus
 

Boobika

Pokročilý žák
tak jako teoreticky bych asi nemusel zakladni (a asi ani zivouci) zbozi vubec stavet, protze uz "mam nasysleno" a eventove budovy plodi dost. ale obcas za to kupuju vb na urychleni :) a porad je to zaklad pro zivouci a osvicene :D a vnitrne me uspokojuje videt jak se mnozi miliony suroviny a kdyz jima bez jakekoliv ujmy s klidem smenim suroviny ve spolecenstvi. Taky jsou to budovy ktere jako prvni uvolnuji misto pri zahajeni nove kapitoly a lezou ven jen v pirpade ukolove potreby.
@Jasnost kazdopadne k tem "svym" trem, budes potrebvoat tri dalsi "zivouci" a pak tri dalsi "osvicene". jen vyrobu z tech zakaldnich ti vynahradi eventove budovy/sety :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Jasnost Na konci poslední kapitoly už žádná neposílená manufaktura není. Vyrábíš v nich 9 různých druhů zboží v 9 různých druzích manufaktur (proto např. nemáme k dispozici 24h a 48h výrobu v manufakturách, které již vyrábějí živoucí zboží a manufaktury s osvíceným zbožím mají výrob 6 namísto 4 (základní/živoucí/osvícené 3h/9h (samozřejmě pouze jedno z nich má bonus))).
Viz. např. moje nebonusová na svitky z bety:
1672896289722.png
 
Pořád mi nějak uniká smysl. Vůbec si neumím představit, že bych nevěděl, které manufaktury chci nebo co dělají. Nemusím se ani dívat, kde je jaká produkce, nebo kolik přesně stoji a co dělá. Těch možností je přece tak málo,bze tohle všechno je po pár dnech hraní jen automat... a pochybuji, že by někdo každý den představoval město nebo vydával a sklizeň domy... jako, proti téhle změně nic nemám, ale pálí mě úplně jiné věci, které třeba v Appce nejsou vidět nebo nelze dělat vubec
 

Boobika

Pokročilý žák
proste UX... muzes nekoho nehcat delat 50 kliknuti a u kazdeho ho nechat premyslet kam chce kliknout, nebo ho muzes "navest" tam kam ma kliknout a rutinu zjednodusit. to je vse. a pri zadavani vyroby proste mam "probelm" si uvedomit ktera manufaktura dela co a proste nehcci zbytecne dlouho premyslet :D toho mam v praci dost.
 

Prealiena

Velmistr písma
S tímhle se umím ztotožnit. Když denně zadávám devět různých produkcí na devíti různých typech manufaktur, tak se občas musím zamyslet: "co je vlastně posílené na týhle". Výrazné označení posílené výroby v okně zadávání produkce by pomohlo.
 

Marian24

Znalec fóra
Boobika suhlas ,velmi dobry napad, hram na ARE aj WIN , a strašne sa to pletie keď človek v rychlosti zadava vyrobu, už som sa neraz preklikol.
Napad je to jednoduchy, trefny , a moc moc dobry pre prehlad samotneho hrača a jeho ulahčeniu hry jednoduchym PORIADNE VIDITELNYM zvyraznenim zvyšene vyroby .
Nechapu hrače, ktery tu rozebiraj proč a jak se to dela anebo jak to delaj oni aby se nepomylili ,klidne si to tak delejte dal , o tomhle ale tenhle navrh Boobiky neni , je uplne o nečem jinem . Doufam , že tenhle napad projde.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru