• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Zvýraznění budovy "Dělnická chatrč"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6850
  • Vytvořeno

DeletedUser6850

Guest
Při udělování sousedské pomoci mi dost často děla problém najít Dělnickou chatrč. Nešlo by ji nějak např.:
- zvýraznit oproti jiným budovám ?
nebo
- na požádání označit ?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Barvené obrysy okolo budov (kulturní, stavitel), při dávání výpomoci by byly fajn. Ale aktuálně je příjemnější dělat výpomoc v aplikaci a pak nemusíš ztrácet čas s hledáním budovy, kterou si někdo chytře schoval, tak aby se blbě hledala.
 

Ludi

Veterán
Většinou sice dávám motivaci na aplikaci (téměř na nic jiného ji nepoužívám), ale běžně hraji na PC a občas dávám motivaci i tam. Zvýraznění Stavitelů bych brala. Hráči, kteří jsou ve hře dál mají větší zájem o motivaci Stavitelů, jenže ti mají již velká města a najít chatrč není snadné. Navíc chatrč má více podob, podle toho, jaké vylepšení si hráči koupí. Takže ANO, prosím o zvýraznění Dělnické chatrče.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Ideální je dát stavitele k hlavnímu sídlu a problém s hledáním pro ostatní hráče je vyřešen. Jinak se nejhůře hledají lidští stavitelé (asi nechtějí pracovat)
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to je přesně ten průšvih, co se tu už několikrát řešil. Na aplikaci se vše vyhledá samo, i nejefektivnější kultůra, i jde motivovat mince, i když by jít neměly (při vylepšování sídla, dodnes jsem nepochopil, zda se jedná o donekonečna neopravovanou chybu, či jaký je důvod k takovému řešení), takže vše je během pár sekund hotové a ještě nejlépe možně. To nutí mnoho hráčů, kteří hrají téměř čistě na počítači, se nesmyslně přepřihlašovat na mobil, nebo zkoušet různě (ne)funkční emulátory na počítačích, popř. to někam fláknou (např. na chtrč na manu), ať je to co je to. Ono je sice hezké, že je možné dát stavitele k hlavnímu sídlu, ale jak dojde místo, nebo to přestane v určitých kapitolách kvůli změně formátu jiných budov vyhovovat, okamžitě jde pryč, pak se už různě přemisťuje dle možností a efektivity využití místa. Řešení je mnoho, ale autorům se asi nechce. Já po pravdě když jsem na počítači a nenajde během pár okamžiků chatrč, okamžitě dávám jinam. Takže když má v popisku stavitele i kulturu, ani se nesnažím, i když bych jinak dával první v pořadí, už mě to vytrénovalo, že to nemá cenu. Mnohdy to nemá cenu ani když tam má jen stavitele, protože je to taková časová ztráta, a pak se zjistí, že je stejně plný, že je lepší radši motivovat něco jiného a nechtěného.
 

Ludi

Veterán
Já jsem v motivaci poctivá, společenství denně a vždy oplatím sousedům. Sem tam projedu mapu, na apce to jde rychle, ale dělám jen jednou za čas.
 

DeletedUser3346

Guest
Je zajímavé číst si reakce co komu vadí a jak je to moc komplikované apod. Já třeba bych řekl že do města jiných hráčů bych vůbec nemusel pokud jak někteří nechci vidět záměrně jaké má město. Úplně by stačila kombinace možnost při motivování jak u aplikace a bylo by to rychlejší a příjemnější pro ty co se jim delší čas načítají města u hráčů kteří jsou dále ve hře. Nějaké zvýrazňovačky mi připadají daleko složitější než kombinace motivace inspirované z aplikace.
 

Ludi

Veterán
Někde jsem četla, že snad motivace jako v apce se do PC verze neplánuje. Ale možná se pletu. Každopádně nějaké jednoduché zvýraznění Stavitele by neměl být graficky velký problém.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Tak pokud neplánuje, tak holt nebudu dávat podpory - jednoduché. Bití na tom budou pouze ostatní hráči, já se obejdu úplně bez nich (oboustranně).
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys Chápu. Já motivaci neberu jako nutnost, ale možnost. S některými lidmi na mapě, co si oplácíme pravidelně motivaci, si i občas napíšeme. A ve společenství jsou hráči, kteří to potřebují. Navíc, když mi někdo klikne na Stavitele, tak je to moc fajn.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Někde jsem četla, že snad motivace jako v apce se do PC verze neplánuje. Ale možná se pletu. Každopádně nějaké jednoduché zvýraznění Stavitele by neměl být graficky velký problém.
Ahoj, ani Elvenar tým neví, jestli se něco takového plánuje, odpověď na tuto otázku znají pouze vývojáři hry. Aniž bychom tedy mohli tuto informaci vyvrátit či potvrdit, osobně bych určitě počkal na nějaké předčasné vynášení soudů, žádné oficiální stanovisko k tomuto tématu zatím neexistuje. ;)
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi

Já nevím, mi to připadá jako stejný problém jako je omylné překliknutí a útrata diamantů. Já taky někdy hledám dělnickou chatrč u jiných hráčů a může se třeba stávat že někdy se povede to že při přestavbách města se dělnická chatrč může z části překrývat. Ovšem jak v mém hledání je hlavním problémem soustředění se na hledání, pokud chci cíleně motivovat stavitele a soustředím se na to tak dělnickou chatrč vždy najdu. A pokud bych si chtěl rýpnout, tak mělo by pouhé zvýraznění smysl? Když výchozí nastavení v případě potvrzení útraty diamantů je že vyjede vždy okno a je to dle mého dokonale zvýrazněno.

Ale zase můj návrh na zvýraznění je ten že při kliknutí na tlačítko motivace by budovy co nejsou na motivaci zobrazovali jako duch a ostatní co jdou motivovat v plné své kráse. Něco podobného je u přesouvání budov.

Jinak celkově u návrhů obdivuji kecy jako že by to bylo moc složité, náročné a úsměvný argument je že by to ovlivnilo celkově hru. No pokud innogames mohlo za celkový čas měnit obchodníka, odmítání příběhových úkolů po dosažení další kapitoly apod, tak takové argumenty nejsou vůbec na místě. Už tolikrát se aplikovalo tolik změn celkové hry a taky byla kritika podobná jako na návrhy ostatních uživatelů? Mi to připadá pokrytecké když z něčím podobným přijde hráč tak 1000 plus 1 argument proč to nejde a že by se to mělo nechat tak to je a kolik najednou patriotů za zachování hry jak je. Ovšem pokud něco podobného přichází s aktualizací tak se chválí a píše se jaký to je přínos a zlepšení. To už nikdo neargumentuje že to mění ten standart že? :D
 

DeletedUser2988

Guest
@Turunen OT, ale škoda, že nedokazes psat stručně, ja je automaticky preskakuji a je to skoda, pokud je v nich nejaky relevantni nazor, ale cist tve slohovky v kazdem tematu je docela na palici
 

DeletedUser3346

Guest
@donutka Já nemůžu za lidi, kteří třeba vystudují tak že pro vytvoření třeba seminární práce si vyhledají nějaký článek na internetu a pak třeba ve skupinách akorát udělají to aby to vypadalo odlišně. A za celý život do středního věku čtou jen messenger. Pak není divu že znalosti historie jsou na tom tak moc bídně. Pokud chcete vidět úspěšnost maturit do 20% maturujte z historie. :D

Ale jinak děkuji. Umím i delší slohové příspěvky. A tak určitě se zapojím a budu upozorňovat i ostatní že 3 krátké odstavce z toho v prvním odstavci jsou 4 řádky a něco druhý odstavec 2 řádky a třetí odstavec má 5 řádku a jednoho emojiho už je dlouhá slohovka na palici.

A tak si říkám že je možná i lepší když se to nečte :D protože pak bych nemohl psát další vysvětlovací slohovky.
 
Nahoru