• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zvýšení produkce mincí u Ambasád

Ludi

Veterán
Jedna z věcí, která je v Ambasácách po vylepšení obytných budov velmi nepříjemná, je praktické snížení produkce mincí. Kvůli zvětšování budov hráči většinou odsunuli obytné domy do skladu. Zbývající budovy po vylepšení dávají mince vždy po 3 hodinách (nic proti tomu), ale v nedostačujícím množství. Budovy jsou krásné, dávají dostatek obyvatel, ale mince nejsou dostatečné. A to udržuji kulturu stále kolem 200% a většinu budov mám kouzelných.
Navíc odměna za motivace po vylepšení hlavního sídla na max. mi přijde opravdu malá, vzhledem k výdajům, které se na nás odevšad hrnou. Dřív jsem po motivaci mojí mega mapy měla sklad plný raz dva. Teď celá mapa po motivacích zaplní sklad tak napůl. Výdaje mincí za cokoli jsou ve hře stále větší, takže sklad je prázdný raz dva. V předešlých kapitolách bylo mincí vždy přebytek, nyní je jich nedostatek.

Navrhuji, aby obytné budovy v Ambasádách měli zvýšenou produkci mincí a i odměna za motivaci by měla být vyšší.
 
Naposledy upraveno:

BiggJOEcz

Mistr slova
@Ludi No vidíš to, a mě to zase tak zlý nepřijde. Mincí (i kladiv) v Ambasádách rozhodně rychle ubývá, než v jiných kapitolách, ale vždy se sklad podaří max. během pár dní naplnit.
Co se týče navýšení požadavků na upgrade Obytných budov plus jejich výroby, jsem psal kdysi zde:


Zvedli produkci mincí o +50%. Další změnou byla redukce obytných budov díky zvětšení z 5x3 na 5x4 , na to nám skrytě naznačili "mějte jich postavených méně , budete mít z nich více mincí i populace".
U mě byl pokles budov z 37 na 30. (10.kouzelných)
Takže srovnání z min.kapitoly a lv35 - 24h výroba obyč. - cca 200.000 , kouzelek cca 350.000:
15.kapitola: 27x200.000 + 10x350.000 = 8.900.000 mincí za 24h
16.kapitola: 20x300.000 + 10x530.000 = 11.300.000 mincí za 24h

Ano, navýšení mincí nemám nějak razantní, ale je.
Další věcí je to, že je to hra, kde máme strategicky plánovat se vším možným. A osobně jsem rád, že nás tyto "drobnosti" ve výzkumu a v průběhu kapitoly brzdí. Ono profrčet kapitolou má i své úskalí a limity. A vsadím boty mé přítelkyně, že ty jsi právě na takové limity narazila :p;) Tuto kapitolu jedu asi nejpomalejším tempem, co jsem doteď hrál. patříval jsem k těm 2-3.měsíčníkům :cool: Teď jedu plynule a vše se doplňuje krásně.

Asi bych s tebou souhlasil v tom, že by mohli zvýšit odměnu za motivaci.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@BiggJOEcz - pokud jsem hrála v průběhu 16. kapitoly, s mincemi to celkem šlo. Ale na problém s mincemi jsem narazila po dokončení 16. kapitoly, protože pak skokově narostl požadavek mincí i kladiv ve Věži. Kladiva ovlivním, mince jen částečně. Už jsem našla alternativu, jak se přizpůsobit, ale až bude další kapitola a i nový turnaj, kde jsou také požadavky na mince, tak to bude o dost horší. Turnaj nějak zvládnu, protože drtivou většinu bojuju, ale až začnou v nové kapitole jakékoli požadavky na mince při vylepšování budov, tak to bude špatné. To je celý problém. Rychlost dokončení kapitoly na to nemá vliv.
Pořád hraju týdně věž na 3 patra a turnaj také celkem slušně, i když už teď většinou nejdu přes 9-10K, ale jen tak kolem 7-8K.
Ale kdo ví? Třeba po nás v příští kapitole nikdo mince nebude chtít, že ;).
Zvýšení odměny za motivaci by bylo potřeba. Alespoň to.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Ludi teď se mi vybavilo, že jsi o tom už před pár týdny psala. Jsem na to fakt zvědavý, jestli ten nárůst potřeby mincí bude až TAK citelný, jak popisuješ. Cca za 2-3.týdny budu mít Ambasády dokončené.. Věž hraji poslední dobou vždy až nahoru, turnaje průměr.
Tak uvidím. Zatím Ti stále nevěříím :D
 

Ludi

Veterán
@BiggJOEcz - ono to bylo víc najednou - dokončila jsem Ambasády, dokoupila jsem dvě rozšíření + položila 2 z výzkumu. Samozřejmě, kdyby vzorec Věže byl rozumnější, tak by všechno bylo jiné. Na betě proběhla nedávno zpráva, že rozšíření by v budoucnu neměla tak ovlivňovat vzorec věže i turnaje, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne. Vliv výzkumu má také na věž zbytečně velký vliv + divy. Svým návrhem zde jsem prostě chtěla především upozornit na to, že je tu zase nějaká divná nerovnováha. I když samozřejmě průšvih se svitky je daleko horší.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Ludi no, asi to i po dokončení Ambasád nepoznám v tom měřítku, jak máš Ty. Máš úrověň divů 416, já 215.
Rozšíření máme podobné ty 140136.

Takže u těch divů vidím u Tebe toho kata. To je pech... Evidentně nahodily takovou herní brzdu, která dovede hodně hardcore hráčů zabrzdit tak, že dají brzy zpátečku k něčemu jinému... To je myslím škoda...tak snad si to brzy uvědomí. Tak pevný nervy
 

Ludi

Veterán
@BiggJOEcz - jasně, divy, no. Ale ono je to jedno k druhému. U divů jsem těch 300 (někdo tvrdí 333), který dává 1x zhoršení věže, překročila ještě před zavedením věže. A teď do 600 to s divy zůstává stejné. Ale pomalu a jistě už budu muset v divech vylepšovat jen něco. Určitě nebudu žádný div bourat.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Svým návrhem zde jsem prostě chtěla především upozornit na to, že je tu zase nějaká divná nerovnováha. I když samozřejmě průšvih se svitky je daleko horší.
Co se týká situace ohledně svitků (kdy za určitých okolností může docházet k přebytku tohoto zboží), tak platí, že jsme si této situace plně vědomi, naši programátoři se snaží najít řešení, které by mohlo tento problém vyřešit. Bohužel v tuto chvíli nemůžeme být více sdílnější, prosíme vás o trpělivost.
 

DeletedUser4336

Guest
To je snad poprvé, co vidím nějakou zmínku ne jen od hráčů, že se o problému ví ;).
 
Nahoru