• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ztráta VB při použití bonusu.

kasimir

Učedník
Když mám plný ukazatel VB a chci vložit VB do divů ve skupině, tak nejprve musím vložit bonusová VB - a přitom se mi 1 VB ztratí z ukazatele a čas se přehodí na 59:59 a začne běžet. Stalo se, když jsem měl rozšířený sklad na VB na 20, měl jsem je plné a po vložení bonusových VB najednou jen 19.
Hra na PC, prohlížeč Edge poslední verze, windows 10.
 

kasimir

Učedník
Doplnění: Pokud mám kouzlem rozšířený sklad na VB na 20 a počet VB ve skladu nižší než 20, tak při použití bonusových VB na vložení dojde pouze k vynulování času bez ztráty VB. Ozkoušeno na 19VB - čas začne běžet opět od 59:59.
 

kasimir

Učedník
Tak doplnění - vynulování času proběhne i když není sklad rozšířený - prostě vždy, když součet vkládaných bonusových VB a VB ve skladu přesáhne hranici skladu. Velmi nepříjemné, když tam zbývá na další VB 3 minuty.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za upozornění. O chybě již víme, máme přichystanou její opravu, která bude nahrána již s další aktualizací hry. Prosíme tedy o trpělivost a zároveň se omlouváme za způsobené problémy.
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj kasimir,
byl prosím problém opraven, jak bylo plánováno, nebo se stále vyskytuje?
 
Nahoru