• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Systém boje zrychlení turnaje

Patamat

Pokročilý žák
Když člověk hraje třeba 80 soubojů v turnaji, tak u toho stráví plno času. Tak mi napadlo, jestli by nešlo v nastavení vypnout animaci, aby se nemuselo čekat.
 

DeletedUser4336

Guest
Copak to mi taky už kolikrát u manuálu vadilo, že hra nejde ještě víc urychlit ;-).
 

DeletedUser5469

Guest
Když člověk hraje na 15-30 provincií, tak je to na hodně dlouho i automatickým bojem. Jednou jsem to zkoušel bojem a strávil jsem nad tím půlku dne. Sice menší ztráty, ale sežranýho času fůra.
 

DeletedUser341

Guest
Problémy se zobrazením, obávám se, nemusí být nutně problémem hry, pouze její vysokou náročností. Předělání hry na HTML5, které je aktuálně v testovacím režimu na Beta serveru by tohle mohlo výrazně vylepšit :)

Co se týče samotného zrychlení bojů, osobně již ručně přesně z důvodu času nebojuji, ale kdyby to bylo rychlejší, možná bych se k ručním bojům aspoň částečně vrátil, takže za mne PRO :)
 
Nahoru