• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Systém boje Zrušení sdílené fronty pro výcvik jednotek [předáno]

DeletedUser3966

Guest
Tak problém s kladívky mám většinou jen na začátku nové rasy kdy se vylepšují baráčky a vůbec se vylepšují nové věci ...Jinak mám kladiv tak akorát.
Výcvik jedu neustále a turnaje se snažím spíš vybojovat než vykupovat, klaním se všem kdo to dokáží bez automatu.
Momentálně mám v kasárnách 1 slot ( 456 šermířek) za 1,17 hodiny, ve cvičišti ( 456 kerberosů) 1.51 hodiny a tábor žoldnéřů jsem postavila nedávno a zatím ho moc nevyužívám. tam je to myslím půl hodiny na slot.

Snažím se držet okolo 10 oddílů od každého druhu vojáka, však každý má své použití, ale stačí aby člověk chvíli neměl čas a dostal se k hraní 1x denně ( což v mém případě prostě občas nastane ) a najednou je nedostatek vojáků a v tomhle případě bych ať už přidané sloty do řady ( třeba 10 v jedné řadě) nebo zvlášť pro každou budovu prostě opravdu ocenila. Nerada vynechávám turnaje :D
Provincie vykupuji :) boj jen pokud ještě najdu zelenou :D:D:D třeba se to povede :D
 

DeletedUser5616

Guest
Jo nápad super ... jen proč sakra až teď? A vůbec když může být jen jedna poměrně velká budova zvaná akademie kouzel tak proč nemůže být jen jedna kasárna na jednotky? Zatím aby se zaplnila města zbytečným místem že? je jedna budova na jednotky A pak další na B a další na C a ještě zbronice :D rozdělte akademii na budovy na kouzla. Ehm ... ono asi se mi povedlo vylepšit dobrou myšlenku kdy by se tím ušetřilo místo za budovu která by produkovala kouzlo které nepotřebuji :)

Ale fakt moc složité udělat jednotnou kasárnu která by se rozšiřovala v závislosti na kapitole? A podmínkou dalších jednotek by bylo vylepšení?

Proč by nešlo mít jen kasárnu a zbrojnici?
Protože většina hráčů má nadbytek místa? :D:D:D
 

Angedev

Velmistr písma
Ono to není 'až teď', visí to tu od konce října 2016 :eek: Ale protože se nic neděje, dovolila jsem si toto téma vytáhnout opět na světlo :)

Vyjádření týmu by stále nebylo? :rolleyes:
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Nápad byl předán a za nás dostal podporu. :) Zda bude někdy použit nebo ne už záleží jen na lidiček z vývoje. ;)
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
@Embla Děkuji za odpověď :) Ale spíš jsem tím myslela, jestli jste nedostali nějakou zpětnou vazbu od vývojářů, zda se tím plánují někdy zabývat :) Přeci jen je tomu už dost dlouho, co byl návrh předán... Dost by mi to ve hře pomohlo :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Angedev To asi ano, mi ostatně taky. Ale obávám se, že to vývojáři zařadili do škatulky "Příliš velké ulehčení - nebudeme implementovat". Trend vidím spíše opačný (velikost armád v provinciích i turnaji roste rychleji(nebo přinejlepším stejně rychle) než produkce jednotek. Produkce surovin rozhodně neroste tak rychle jako cena výkupů.
 
Nahoru