• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Zrušení potvrzovacích oken u tržiště [předáno]

  • Zakladatel vlákna DeletedUser467
  • Vytvořeno

DeletedUser467

Guest
[Shrnutí] – Zrušení potvrzovacích oken u tržiště.
[Podrobnosti] - Prosím o zvážení možnosti zrušení potvrzovacích oken u tržiště. Tedy toho, že když vložím nabídku na trh, vyskočí mi okno, že byla nabídka vložena na trh, kterou musím odkliknout, a když ji chci smazat, zase mi vyskočí okno, kde to po mně chce, abych potvrdila, že to s tím stornem nabídky myslím skutečně vážně.
[Důvody] - Je to trochu otravné to pořád odklikávat, obzvláště, když nabídek dávám na trh více. Myslím si, že není vůbec důvod, aby se tyhle oznámení zobrazovali, vše si stejně pak můžu překontrolovat v "mých nabídkách". Stejně tak když nabídku omylem stornuji, není žádný problém ji tam vložit zase znovu. U nákupu od ostatních hráčů nebo od obchodníka se to nezobrazuje, tak proč tady ano? Zbytečné.
[Dopad na jiné herní prvky] - Žádné.
 

DeletedUser34

Guest
no ja som ale len na 50%
ta druha keeď ruším ponuku je naozaj otravná ale ta prvá
je vcelku užitočná nakolko keď si zadam nepomer v ponuke aspon ma to upozorni ci presahuje limyty alebo je ten nepomer v poriadku tak umna teda prva ostat druha co sa potvrdenia zmazania ponuky zrušiť
 

DeletedUser467

Guest
Tak info o tom, že tvoje nabídka je nepřiměřená může zůstat. Ono tě to stejně nepustí dát na trh nepřiměřenou nabídku, tak se nemůže stát, že by ses ukliknul a místo 1000 surovin za 1000 tam dal omylem 10000, třeba. Ale tak i pro nováčky, to je pak vodítko v jakém poměru můžou dávat nabídky na trh, takže ok. Pokud však dávám přiměřenou nabídku na trh, tak si myslím, že okno s hláškou, že má nabídka byla odeslána na trh, je naprosto zbytečné a pořád to odklikávat je trochu otrava. Jak už jsem psala, pokud si chci zkontrolovat, co jsem naházela na trh, můžu si vlézt do mých nabídek.
 

DeletedUser1055

Guest
To já jsem za to upozornění ráda,někdy vyloženě čekám na nějaké zboží,jen mě otravuje,že se to objevuje po celý den.
[Shrnutí] – Zrušení potvrzovacích oken u tržiště.
-------
To já jsem za to ráda,obzvlášť když čekám na určité zboží. Jen mi vadí to neustálé upozorňování dokola.
 

luterina

Veterán
..a právě u nákupu od hráčů bych naopak okno s nabídkou přijmout/odmítnout přivítala, stalo se mně že jsem klikla omylem na nabídku, kterou bych normálně vůbec nepřijala, takto bych u takové nabídky dala odmítnout a bylo by to v pořádku...
 
Nahoru