• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3281

Guest
Já budu mít taky elixír jeden a popravdě vypadá nízký, takže super, ale ty drahokamy vypadají vysoké to bude na prd :/
 

iDavis

Legenda
Tu je obrázok budovy Cvičiště level 24

gr9-orcs-barracks-24.png

+ tu budú ešte nejaké animované prvky
 

DeletedUser3281

Guest
Tak na cvičák jsem zapomněl a to mi bude chybět asi více lidí než jsem počítal :/
 

Lovec Krys

Legenda
Jo, já už na to strategii vymyslel. Postavím tolik domečků navíc, kolik bude potřeba a to vše na úkor budov rasy. O to déle budu kapitolu procházet. Předpokládám, že u Borgů klesne moje místo na rasu někam k 10% rozlohy města (v průběhu kapitoly možná mírně vzroste, ještě mám pár rozšíření z provincií a k tomu máme to 1 luxusní z výzkumu).
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Na betu prichádzajú.. :)
Konstrukti

Forumann_Constructs.png

Všetky sneak peeky a predchádzajúce informácie, ktoré sa už k tejto rase objavili:

TTIcon.png

Doposiaľ nezmienenou novinkou je fakt, že produkovať budeme priamo v portáli, v ktorom si údajne budeme môcť zahájiť poradie produkcií. Cieľom produkcie bude vyrábať dve dôležité suroviny Elvarium a Humanium, potrebné na progres v kapitole.

TimewarpRes2.png
SimiaSapiensRes2.png

Nové prastaré divy Časový skok a Simia Sapiens (zatiaľ nepresné názvy). Jeden z nich zvýši produkciu všetkých druhov živoucího zboží a skráti prodlevy medzi turnajovými kolami, druhý zvýši produkciu jednotiek vo všetkých vojenských budovách a zníži rozpad živoucího zboží.

Hodnoty pre Časový skok - stĺpec vľavo výsledný čas po redukcii prodlevy v turnajoch, stĺpec vpravo výsledné hodnoty po zvýšení produkcie živoucího zboží.
EL-konstrukti-div-1-hodnoty-5-2-2019.png


Hodnoty pre Simia Sapiens - stĺpec vľavo zvýšenie produkcie jednotiek, stĺpec vpravo výsledné hodnoty rozpadu po znížení rozpadu živoucího zboží.
EL-konstrukti-div-2-hodnoty-5-2-2019.png

Časť výskumu:

EL-konstrukti-v-skum-5-2-2019.png


Podobne ako vylepšenie hlavního sídla, aj výstavba ciest bude vyžadovať už aj iné zdroje, ako len manu:

EL-konstrukti-cesty-5-2-2019.png
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
@iDavis : Nevíš prosím, jak přesně bude fungovat zvýšení produkce jednotek? Budeme produkovat více za stejný čas nebo více najednou a tím se nám čas prodlouží?
 

Lovec Krys

Legenda
@Angedev Logicky by nám to mělo buď zvýšit produkci jednotek za stejný čas nebo při vybírání jednotek dát určité % jednotek navíc (asi podobně jako pyramida očištění vyrábí prošlé zboží při produkci orků, jen v tomhle případě se jedná o stejnou komoditu - vojáky). Jinak by to nebyl žádný bonus navíc, ale prostě další div z řady Val, houbičky.
 

iDavis

Legenda
@Angedev viac za rovnaký čas, doba trvania produkcie jednotiek sa nezmení, akurát dostaneme pri každej nejaké % jednotiek naviac. Do spoileru vyššie som už pridal aj tabuľky s konkrétnymi hodnotami týchto divov pre všetky ich levely.
 

DeletedUser3281

Guest
Jo, já už na to strategii vymyslel. Postavím tolik domečků navíc, kolik bude potřeba a to vše na úkor budov rasy. O to déle budu kapitolu procházet. Předpokládám, že u Borgů klesne moje místo na rasu někam k 10% rozlohy města (v průběhu kapitoly možná mírně vzroste, ještě mám pár rozšíření z provincií a k tomu máme to 1 luxusní z výzkumu).

To mě čeká taky, ale tak nějak furt doufám, že by mohlo pomoci RR a vylepšení několika eventovek by mi dalo lidi. Ještě uvidím jakou strategii zvolím až budou konstrukci v architektu.
 

DeletedUser4169

Guest
No herdek, dycky chyběla mana, teď na ní udělali dva eventy, tak už by chybět tolik nemusela.. a oni ji přestanou ve výzkumu vyžadovat..
A jako bonus, všude kde dosud stačila mana, jsou semena a orci.. seřezat na hromádku :cool:
 

DeletedUser1198

Guest
Opar vidění, aha... no koukal jsem se na Wiki, chvíli jsem nevěděl, co to vlastně je...ale co je tohle?

"budete potřebovat 3 vstupní zdroje: spojovací činidlo, úlomky kouzel a opar vidění. "

Opar vidění slouží k získání tajemného objektu, ale té větě výše nerozumím. Bude se používat k nějaké výrobě?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
@Thespia truhla se plní oparem vidění, chápu.. ale co tedy ta věta ve Wiki.. "budete potřebovat 3 vstupní zdroje: spojovací činidlo, úlomky kouzel a opar vidění. "
Vždyť truhla se plní jen oparem vidění..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru