• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 42211

Guest
Čím dál více hráčů má účet i na betě, aby se dozvěděli novinky dříve, než vše dojde k nám. Pojďme se tedy o vše podělit i s ostatními hráči ;) Pokud se o něčem dozvíte, pojďte to dát sem, ať se můžeme zavčasu připravit :D

A hned bych začala novinkou od @Nibelion , který nám vyzjistil, jaké nás čekají nové divy!
Maze of Dark Matter (anglický název)
index.php


Bonusové staty pro 1. úroveň

- Runa:
index.php

- Rozměry: 5x6
- 750
mana.png
za 3 hodiny
- Redukce úbytku many: 120%


Dragon Abbey (anglický název)
index.php



Bonusové staty pro 1. úroveň

- Runa:
index.php

- Rozměry: 4x5
- Zesílení Magických jednotek: 6%
- Mana při použítí Kouzla ve městě: 1,500
mana.png
 

DeletedUser2097

Guest
Na betě už se začínají stavět úchvatné budovy rasy draků a čarodějů, tak se s vámi podělím o prvních pár screenů ze hry =)
Kdo chce počkat a nekazit si překvapení NEBUDE klikat na Spoilery =) a ostatním se snad budou líbit screeny.
Screenshot_5.jpg
Screenshot_6.jpg
Screenshot_7.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_3.jpg
Screenshot_2.jpg
Screenshot_1.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
@Jonik Už jsem tu informaci na betě zahlédla taky, ale raději nebudu jásat předčasně a počkám si až co z toho ve skutečnosti vyleze :) Nebo pokud máte někdo info o tom jak to zatím na betě s tím automatem po úpravě vypadá, tak sem s tím :)
 

DeletedUser2097

Guest
Budovy rasy jsou o velikostech:
- cesta na náměstí - 6 x 2
- náměstí lvl 4 - 10 x 10
- a jednotlive fakulty čarodějů mají rozměry 4 x 4, 5 x 5 a 4 x 6

Mění se (u lidí) rozměry obytných budov na 3 x 6, zbrojnic na 6 x 4 ,
pochopitelně i manufaktur na svitky 5 x 4, hedvábí 5 x 4 a křišťál 4 x 5.
 

Santerr

Veterán
No... na to náměstí určitě bude prostor... stěží získám jedno rozšíření o velikosti 5x5, tam se mi to námko určitě vejde :D
 

DeletedUser2097

Guest
Náměstí bude trn v patě většiny hráčů a nepochybně dojde i ke sbouraní pár budov, či velmi šikovnému přemístění těch stávajících. Osobně sem se smířil s tím , že si najmu pár demolition manů a s několika manufakturami se bohužel rozloučím. Nedá se svítit :)
 

Santerr

Veterán
Tak já už teď budu muset něco ubourat, protože se mi nevejdou ani lesní elfové, ale co provedu s tímhle, to fakt nevím...
 

iDavis

Legenda
Výskum 10. kapitoly bude očividne náročný na zásoby, už koľko stojí hneď prvá technológia.. o_O

EL_z_bety_n_klady_X_kapitoly.png
 

DeletedUser2097

Guest
Nemůžu si pomoct ale tenhle styl grafiky mi strašně vyhovuje a kéžby těchto budov bylo daleko víc i po odchodu draků a čarodějů =)

Trošku se nám snažila osůbka na betě a vyšší úrovně jednotlivých fakult vypadají fakt skvěle a už má i větší úroveň náměstí:

Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg
 

GorGlin

Veterán
Pomalé to nebude, pokud postavíš dost rasové produkce.
Ale tohle je udělané aby to šlo hodně blbě, takže to bude chtít hodně přemýšlet.

Co jsem zatím vyzjistil, obytky sice změní orientaci i velikost, ale přinesou tolik populace, že se jich můžeme zase trochu zbavit.
Některé budovy se měnit nebudou, nebo jen změní orientaci. A třeba zbrojnice se o jedno pole zmenší, 5x5/4x6.
Takže hlavní problémy budou kam postavit univerzitua jak to uživit manou.
 

DeletedUser2097

Guest
A avataři z divů budou asi taky velmi hezcí ale na to musíme počkat :D

Přináším update stávajícího hráče, který už má jedny z nejvyšších budov škol a náměstí rasy draků a čarodějů.

Screenshot_2.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru