• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Všetky nové budovy k veľkonočnej udalosti sú ako vždy dostupné tu a priestor pre denné odmeny a úlohy udalosti je pripravený tu. Na stránke je zároveň pripravený aj porovnávač truhiel.

Inak musím ale súhlasiť, že nový fénix ani mňa dvakrát neoslovil, keďže väčšinu stretov vo veži riešim bojom a krmivo má, z hľadiska jeho dostupnosti, už príliš veľa ďalších dôvodov používania v mojom meste.
 

Lovec Krys

Legenda
Ten fénix je dobrý způsob pro nováčky, jak si zvýšit úroveň ohnivého fénixe.
Na cz1 budu hrát událost kvůli VBčkům,
na cz2 jen kvůli bohyni na konci (naštěstí klikání na bedny jde o dost rychleji než odkrývání ruin)
a na betě se ani nebudu obtěžovat dělat úkoly (max. si jednou denně odkliknu denní dávku měny - nějak jsem holt zlenivěl.
 

Elvinka12

Učedník
asi jsem zase opet jedina co by v nem mohla videt nejaky potencial, myslenka snizeni ceny vyjednavani se mi libi ikdyz jsou vyjednavaci v mensine, tak proc by nemeli mit fenixe taky nakyho dobryho nevim jestli 10% je ok, ale klidne bych pridala dobu trvani 1-2 dny
a urcite by to melo byt pouzitelne i pro turnaj, protoze pokud nekdo vyjednava vez tak turnaj nejspis taky

no na lavovy vejce sem uz cekam tak jsem zvedava jestli nejake nove ulovim
 

voyager-1

Velmistr písma
@Elvinka12 ale bude Tě to nutit zahrát věž za 12 hod a utratit plno urychlovačů nebo dia. Já např. věž vykupuju velmi výjimečně, mě se určitě nevyplatí. To hodím to krmení radši na jednoho hnědýho medvěda

@GorGlin tak to bych raději navýšil popeláka, mám jen lvl7 i když ho většinou stejně nepoužívám
 

Elvinka12

Učedník
@voyager-1 nerikam ze jsem nekdy nevyjednavala, ale ted fakt ne zere to hodne surovin a nekdy se to dost tahne ale jsou hraci co vyjednavaji i ve vysoke kapitole kterym by to mohlo ve hre pomoci
vez i turnaj delam najednou tak proc by nemohli vyjednavaci teda treba jeden den vez a v sobotu turnaj nebo jak mi to vyjde
spis jde o to ze pak jako vyjednavac musis mit vse v dostatku na sklade a myslim ze prave oni nechodi vez najednou ale po castech
 

Lovec Krys

Legenda
za co půjdou artefakty měnit, za popeláka asi ne, že?
1678946934675.png
 

Ludi

Veterán
Na betě rovnou navyšuju Popeláka, mám to tam zanedbaného. Na konci úkolů je jako odměna stará dobrá Studna 3x3.
Event v klídku, zatím úkoly v pohodě.

Nový Fénix nic moc, hráči si alespoň vylepší dřívější mazlíčky :cool:.

Po aktualizaci na betě je změna, opět je tam Studna 2x2.
Dnes na betě začátek další Sezóny.
 

GorGlin

Veterán
Na betě dnes začala nová sezóna, Season of Joy.
Poslední budova je taková malá šmudla 2x2 na semeno.
O placené odměny asi mění moc zájem, protože tam narvali diamanty.
Dej 3k a pak si můžeš nasbírat 800 zpět.
A to se vyplatí.
Já z toho nijak odvářeny nejsem.

A ještě dodám, že i odměna za splnění 4 denních úkolů šla hrozně dohaje.
Je to fakt škoda.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Co si myslí Inno je stejné tajemství jako na co myslí naši exprezidenti.
Ty řekni jak dechberoucí byli ty truhly po Snovém Jezírku?
Třeba si myslí že tím to celé vyváží.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Po studiu u @iDavis pojedu přednostně truhly 103 a 126.
V prvním dnu hodlám zachovat standard 35+ úkolů, takže snad nahradím loňská vejce.
Páč to asi letos na bazény nevypadá, tak dám zase jenom udržovačku a na konci, když bude ještě potřeba, zkusím losnout vejce.
Žádné vzrůšo. Nuda.
Ale pořád lepší než drátem do oka.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Neboj, na jezírko 15. den jsem už pěkně navrčenej. Ale ještě před tím, chci alespoň 3 vejce. Pak ať se děje vůle boží. Amen.
 

pavelb

Učedník
@XB238 - ano, na políčko o něco lepší. Pro ty, kteří se můžou přihlásit třeba jen jednou denně, je však lepší to lávové vejce, protože má mnohem delší produkci
 

GorGlin

Veterán
@pavelb
Hlavně má dvoudenní produkci.
Takže když už dojde sběr do pozdních nočních hodin a nechám to na ráno, tak všechno stojí.
Krom vajec.

Tak beta nám přinesla novou informaci.
V úterý tam vypukne Mama Juul`s Fusion Feast
Nový event s novou levlovací budovou.
Bude to klasika 4x4 10 lvl s náhodným efektem.
Jasně, jsou tu nějací makanti a kultura, ale kůliva tomu to nestavíme.
Znáte to zklamání, když kliknete na kostku nad hbitostí a naskočí urina?
To se vám tady nesatne, tenhle badák je na...
PRACHY
Kdo má problém, že mu lidi výpomocí nedávají peníze tak tohle je pro vás.
Já to řeším z pohledu kap.20.
Jako bych dostal každý den 12,3% kasy.
Samozřejmě ne uplně, je to náhodná odměna, takže tam jsou nějací orci a tak...
Ale..
Kdo má štěstí a platí pro něj statistika, tak za rok s tímhle barákem dostane 10 krmení.

A to se vyplatí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru