• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ludi

Veterán
@Mescal už si pomalu zvykám, v setu mi chybí jen jedna budova, nevím jestli jí dám ze hry, doufám, že bude časem někde v DS. Ale set je funkční i při 6 budovách - tedy produkuje i srdíčko na obnovu jednotek. Každopádně set budu mít zatím jen na betě, na live ho stavět nejspíš nebudu.
 

GorGlin

Veterán
Tak na konci události se dělo něco co jsem naprosto nečekal a vůbec nepochopil.
Poměr získaných sklíček za branbůrek se úplně zbláznil.
Párkrát se mi stalo, že jsem potřeboval na splnění požadavku Trowel nebo 4stěnku a utratil neskuetčně brambůrků než jsem ho dostal.
Ale na konec se mi povedlo většinu herních předmětů směnit za broušená sklíčka a získal jich neskutečných 260.
To mi přineslo celý set a neuvěřitelnou bronzovou pozici.
Poslední 4 brambůrky jsem utrácel s myšlenkou, že 3 možné výsledky mi přinesou potřebné 260 sklíčko a zbylé dva jsou mi k ničemu.
Je fakt, že dnešní utrácení byla adrenalinovka jak penaltový rozstřel.
Oprandu jsem si to užil.
Ale na druhou stranu si pořád nejsem jistý jeslti je potřeba víc než pochopit, že spojením dvou stejných obrázku vytvořím jiný a výsledek je čistý gembl.
 

Ludi

Veterán
@GorGlin taky mi přišlo, že ke konci se to nějak pohnulo. S odřenýma ušima má celý set, takže dobrý, ale tento event se mi nelíbil.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Wonky Walters je vskutku jeden z nostalgických kúskov (v roku 2016 sa objavil v úkolovej línii krátko predtým, ako bola nasadená tohoročná Halloweenska úkolová línia s pánom dyní).

Detaily budovy Wonky Walters si môžete pozrieť tu.

Zároveň bolo na bete oznámenie, že sa bude rozširovať herná plocha o ďalší rad rozšírení (keďže súčasne dostupné rozšírenia zaberajú všetku kapacitu aktuálnej hernej plochy). Bude taktiež dostupné nové rozšírenie za 620 provincií a asi je zrejmé, že tieto zmeny majú súvis s prípravou na príchod ďalšej kapitoly..
 

iDavis

Legenda
@GorGlin ešte bola predtým udalosť Letný slnovrat 2016, v ktorej boli predstavené Venarova skaliska a pár ďalších budov v denných cenách. A predtým bola ešte jedna úkolová rada, tá ale nepriniesla žiadnu novú budovu, len predpokladám testovala mechaniku úkolových rád ako takých.
 

voyager-1

Velmistr písma
no ohledně kultury nic moc ta budova, měla by mít kolem 32k aby dávala smysl, takže není se na co těšit. Možná pro někoho fakt z té nostalgie. Já tenkrát ještě nehrál a byl šťastný :)
 

voyager-1

Velmistr písma
se spolkem to nesouvisí ale po 4-5 letech hrání to nadšení přeci jen už vyprchalo a radovat se z nějaké průměrné kulturky se už nedokážu, tak poslušně hraju věž a sbírám portálový bonusy. No snad na ně jednou vývojáři něco vymyslí jak na runy. Ta výměna run za VB bomba byla.
 

Ludi

Veterán
@voyager-1 docela jsi mě inspiroval a tak jsem dala návrh na nové využití portálových bonusů. Je to jen základ, třeba někdo bude mít lepší nápad, ale je třeba s tím něco dělat.
 

Ludi

Veterán
Na betě byl ohlášen start 20. kapitoly: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/chapter-20-the-power-of-music.17889/

1.jpg
 

GorGlin

Veterán
Na betě už je to venku a tak mi dovolte vyslepičit co už víme.
Komu se nelíbí dlouhý průzkum, tak bude mít radost, první výzkum je průzkumník
Asi už méně štastní budete že vojenské zlepšováky padly na tanky, tedy duch, paladin a podobně.
Z budov se bude vylepšovat všechno vojenské, manufaktury, obytky, prostě všechno
Divy jsou na rozpadání ozářeného + produkce banhee
A zkrácení průzkumu, + bedny az výpomoc navíc
Jo a spotřeba živoucího a ozářeného zboží bude velká.
 

voyager-1

Velmistr písma
právě že některé nechci navyšovat pokud nebude pokračování např. druhým efektem.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru