• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
@GorGlin budovy sú tu: Heavy Melee Shrine, Heavy Ranged Powerup, Light Melee Monument. Oni sú ale generické budovy, teda budovy ktoré sa opakujú nezávisle od udalosti a nie sú predstavené priamo touto udalosťou (v minulosti sa už objavili tuším v nejakej ponuke). Obrázky tam chýbajú, tie pridám.

V zásade každá zvyšuje poškodenie pre danú triedu jednotiek, podobne ako súčasné 2 stromkové budovy pre mágov a lukostrelcov.
 

Ludi

Veterán
Změna v eventu na betě:
Nákup v misce byl snížen z 5 brambůrků na 4 a nabídka je náhodných 5 artefaktů, místo 6. Tak snad to bude o něco hratelnější.
Snímek obrazovky 2022-07-13 202038.jpg
 

GorGlin

Veterán
na betě je to zatím jaksi nedotažené, omezení v produkci například u nástrojů je omezený o poseldní stupeň, ale stále je v poptávce.
to kladivo z prostřední poptávky nelze získat, stejně jako warlord z té poslední.

přiznávám, že se s touto mechanikou dost trápím
zatím mi to vychází, že správná cesta je točení požadavků a vyhledávání těch více sklíčkových a na ně skládat figury.
Nemáte někdo nějakou radu?
 

Ludi

Veterán
@Mescal Hrát se to dá, ale žádná hitparáda to není. Kdo chce změnu za každou cenu ;), tak si to užije. V podstatě je to event s mezihrou, kde se náhodně kliká na herní artefakty a pak následuje skládačka ve stylu dětské kostičky na pískovišti. Šachová partie to fakt není, velkou roli hraje náhoda, extra taktika se použít moc nedá. Asi si to někdo užije, ale já tedy ne. Pro mě je to otravné.
 

Lovec Krys

Legenda
Náhoda ovlivňuje, co vám vypadne z kbelíků.
Náhoda ovlivňuje, co vám padne za odměny (a kolik vám padne šťastných karet/pokusů (Lucky draw)).
Náhoda ovlivňuje, kolik událostní měny dostanete při použití šťastných karet/pokusů (Lucky draw).
Vy ovlivňujete, který ze tří požadavků trpaslíků budete plnit (anebo odmítnete s půl hodinovou pauzou na další požadavek po odmítnutí)
Vy ovlivňujete, jakým způsobem budete plnit požadavky - tzn. který z kbelíků a kolikrát použijete a jak spojíte dohromady předměty, co vám náhodně vypadly z kbelíků.
 

pavelb

Učedník
@Schoenfeld - mohu garantovat, že je to mnohem, mnohem horší nežli mlha. Toto je extrémní úkrok vedle. Pro mně to znamená v živém světě měsíc prázdnin od eventu, což je jediné pozitivum;)
 

GorGlin

Veterán
Jo, vlezeš do města koukneš jaká je poptávka, zjistíš že to je špatný, tak je smažeš a za půl hodiny zase
 

Boobika

Pokročilý žák
jako mlzny les se mi vylozene libi, ale tohle uz jen z popisu co tady ctu (na betu nemam cas) vypada na ty vyse psane eventove prazdniny :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru