• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Boobika

Pokročilý žák
mnohem vic bych bral kdyby se info o obchodu (nebo aleposn kupcu) vubec nezobrazovalo :D ale asi tak, proc to rozdelit do extra spamove zalozky, kdyz se clovek muze prohrabavat tim spamem na 50 strankach :D
 

Hexik

Znalec fóra
me se zmena libi trebas ji jeste vysperkuji no to rozdeleni by taky bylo fajn i presto pokud chcete dat souseda tem mene aktivnim tak stejne projdete vic stranek
ale musim rict 25 stranek se 4 obchodama a dlouha doba kdy jsem nedelala celou mapu

trebas tady ve vetsim meste kdyz udelam celou mapu tak uz se mi ani se spolkem nevejdou a postupne ubyvaji i tak ti sousede kdyz pak davam jednou (a kdyz jednou ci dvakrat sousedum nedam tak najednou skoro zadne nemam) dene natoz lidi co delaji hodne obchodu nebo obchodujou osvicene
 

LuciskaCh

Mistr slova
Podle mě to také není to, co jsme všichni čekali, ale lepší než nic :-D Aspoň můžu motivovat, tak jak chci a nikdo, kdo mi motivaci oplácí, mi nezmizí. Takže za mě poděkování :)
 

Boobika

Pokročilý žák
jestli to jde takhle tridit nebo radit tak uplne super a neni si na co stezovat. to pak omezeni" na X dni je 100x lepsi nez oemzenina 10 stranek
 

Lovec Krys

Legenda
Na betě začalo nové dobrodružství.
Hlavní změny:
- Odznaky lze sbírat najednou ve větším množství (např. dám do divu 205 bodů a vyberu najednou 20 odznaků a těch 5 zůstane na další odznak)
- V dialogu odměn za úroveň lze vlevo dole vidět počet přispívajících hráčů a po kliknutí na "i" hned vedle se zobrazí 2 seznamy hráčů (přispěli + nepřispěli)
- Prvních 100 společenství dostane zkušenosti - 60k - 250k.
- Odměny +- stejné, 2 artefakty jsou na výběr z posledních 2 evo budov.
- Na náhrdelníky se zvýšil potřebný počet (3>4)
- Na duchy se zvýšil potřebný počet (3>4)
- Došlo ke změnám odznaků na trasách, zatím to vypadá, že celková charakteristika tras se nezměnila (=tzn. společenství může jet ty samé trasy, co doposud, pokud nedělá všechny 3).
 

Hexik

Znalec fóra
@Lovec Krys hezky jsi to shrnul aspon vim ze jsem nic neopomela

je to proste luxus ten sber takze ocekavam ze hraci zase zacnou s ds trochu vic blaznit po tom co jsme ted meli delsi cas na odpocinek a s tema zmenama
 

Marian24

Znalec fóra
Ten Fenix vvypada zajimave a tento Event s Medvedim mam hodne rad.Zajimalo by ma kolko tej padlej army dokaže Fenix oživiť ?
Chapu to spravne že počas 3,5 hodin dokaže na 10 levly oživiť 5 procent ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru