• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

GorGlin

Veterán
No to sakra.
Budeš ho potřebovat na stavbu rasy v řádech statisíců.
Bude to zase pekelná klikacka, takže čím dřív začneš tím dřív to budeš mít z krku.
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Pokud ti to nenaruší shromažďování semen a unuria, tak klidně můžeš začít, ale prvních pár výzkumů je potřebovat nebudeš. Až na stavbu portálu myslím a to je hned 120k T7+1.
Získávání bílé a černé hmoty je taky zábavné (a hlavně "levné"):
Bílá hmota (1): Postavit Věž světla (8,9k T7+1)a pak ji zbourat.
Černá hmota (1): Postavit 2 věže světla(17,8k T7+1), jednu z nich zbourat a druhou vylepšit na lv2 za 1 bílou hmotu a 24k T7-1 a pak zbourat.
 

GorGlin

Veterán
Na betě oznámili další úpravu knihovny.
T4 a T6 produkovaných setem se bude řídit podle bonusu města.
Já dělám mýdlo s gumou, tak budu dostávat mýdlo s gumou.
 

Hexik

Znalec fóra
ano o knihovne jsem rano cetla taky, potesilo me ze vyrabet pryskyrici uz nemusim pokladat za smulu

asi pred par dny jsem ale vyzvedla naky ty odmeny z cesty eventem a nyni ve vezi na me pri kazdem vyjednavani sviti ten kamen a jen cekam kdy se ukliknu ...
kamen.jpg

myslim ze ze ho neumistili zrovna dobre
 

iDavis

Legenda
@Hexik aj keď sa uklikneš a nejakému duchovi ho dáš, ešte stále ho môžeš zameniť za inú surovinu. Takže áno, je akurát pod rukou, ale zatiaľ sa mi ho našťastie nechtiac použiť nepodarilo..
 

Hexik

Znalec fóra
no uvidim nekdy kdyz jde na me unava nebo tomu nevenuju dostatecnou pozornost a pak koukam co tam vubec klikam takze bych radej aby to bylo nejak zvlast kdyz to neni moc k sehnani
 

SilviSaleva

Pozorovatel
AHoj zeptám se, je znám seznam úkolů v současném eventu? Našel jsem kouzlo zimy, ano, ale jen tu verzi s 75 úkolama. SOučasnou rozšířenou na 100 nikoliv.

Díky
 

Prealiena

Velmistr písma
Interaktívny kalendár odmien nájdete na novom portáli. Portál podporuje český jazyk, ktorý je možné zapnúť kliknutím na glóbus v pravej hornej časti stránky.
 

Hexik

Znalec fóra
z bety
golem nebo fenix.jpg

krom toho ze jsem si nahodou vsimla navratu dousku tak by me zajimalo jestli nekdo nevi jestli to ma byt golem ktery je na obrazku a nebo artefakt na stareho fenixe ktery mi padl jinak je to truhla za 12. stret
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru