• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Hexik

Znalec fóra
ja si to pripominam sama osobne na bete na videa od idavise se nedivam nikdy no vlastne na zadna z elvenaru ale jak ma ten servr na deni odmeny a tak za to jsem rada to je fajn a pouzivam
 

Ludi

Veterán
@Hexik já taky hraju na betě, však je to tu fórum pro zprávy z bety :cool:. Ale pro ostatní, co na betě nehrají, je určitě přehled od iDavise velký přínos.
 

Hexik

Znalec fóra
tak v podstate je to asi stejny jak loni jen nebyla liga a extra truhlyza dia kazdopadne vyber odmen byl rozhodne lepsi a prijemnejsi v predchozim eventu

taky by me zajimalo jak to delate s tema novyma spolkovyma bodama kam je davate a jak se vam to vlastne libi, byla naka aktualizace ale k memu zklamani sousedska na mape stale nejde ...
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Danbere, pokud odkaz nechceš číst, tak to nečti, máme svobodu slova a volby :)
...před prací některých hráčů klobouk dolů, jen podotknu, že to nedělají jen pro nás, ale částečně rovněž také pro sebe :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
To je fakt daleko lepší než ten přiblblý konkrétní artefakt ! Konečně máme výběr a ne artefakty zaplevelující sklad.
 

Lovec Krys

Legenda
Vypadá to takhle:
1635420142682.png
 

voyager-1

Velmistr písma
@OldMaGorr , tak hodí se to jen těm hráčům kteří nemají naplno chatrč čarodějnice a v tom případě zas nejspíš nedaj naplno letošní budovu. Sklad se mi díky věži zapleveluje stejně. Není už žádný artefakt který by se mi hodil kromě popelavýho fenixe protože jsem jeho artefakty směnil.
 

Ludi

Veterán
Za mě krok dobrým směrem. Možná se blížíme k tzv. univerzálnímu artefaktu, což by bylo skvělé.
Ale už nyní, kdo nemá loňskou chatrč na 10 lv., tak se rozhodně vyplatí vylepšit, protože je daleko kvalitnější, než letošní budova.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru