• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

LuciskaCh

Mistr slova
nákup VB je ještě dobrý, mě spíš vadí úkoly na vylepšení budov na určitý level, když už nemám co vylepšovat nebo vyzkoumání provincie, které mi trvá už skoro 80h a moc urychlovačů nemám :-( Vím, že k těmto úkolům jsou ještě nějaké alternativy, ale ty jsou taky na nic.
 

Lovec Krys

Legenda
@LuciskaCh Možností je vylepšovat dřevěné manufaktury (elfů, nevím, jak je to u lidí), ty jsou 2x1 až do lv 6, takže se dají nacpat na konec vodorovných ulic a dají se s nimi ty úlohy plnit.
 

GorGlin

Veterán
já vylepšování budov řeším přes jednorožce a podobné malé kulturkykrálovskou rekonstrukcí je zvednu a je hotovo
 

iDavis

Legenda
@Jirinazel ten v denných odmenách nebude (do prehľadu budov som ho začlenil len preto, lebo pochádza z rovnakej udalosti ako Balkón Gaelagil (Valentín 2017), tak že nech tam je pre kompletnosť).

Do prehľadu karnevalovej udalosti som pridal zoznam všetkých úloh. Prehľad sa tak stal kompletným, teda obsahuje všetky úlohy, odmeny a ďalšie.
 

Lovec Krys

Legenda
@LuciskaCh Na to už mám nějakou dobu připravené obytky lv15 v inventáři, ale právě kvůli hráčům v nízkých kapitolách to změnili a max. je už delší dobu lv6.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Tím, že nemám co vylepšovat, jsem samozřejmě myslela i to, že nemám místo, kam bych něco dalšího nacpala, co bych mohla vylepšovat (teď tedy ne, teď jsem skončila kapitolu, tak nějaké místo je, ale to se mi stalo snad poprvné za 2 roky). To samé výzkum, když nemám co zkoumat, tak jak to mám udělat... teď jsem se dívala, že alternativa bude např. ...nebo získej 20 oparů + získej asi 16 relikvií. Relikvie taky nejsou takový problém, ale ty opary... A než se tu rozepíšete o tom, že v akademii vyrobím hned, tak pro mě to není hned. Nehraji věž, tak nemám zásoby těch modrých koulí, co na to potřebuju a trvá delší dobu než můžu dát vyrobit něco za víc oparů.
Ale asi nemá cenu to tu už dál řešit, je mi jasné, že každý hru jede jinak a každý na to má samozřejmě jiný názor. Jen jsem přidala poznatek, co konkrétně mě dost zdržuje v eventech, toť vše ;)
 
a je nějaký důvod se hnát hrou zběsile kupředu, pokud jsi se surovinami na štíru? Není lepší trochu zpomalit, vylepšit infrastrukturu, aby zásoby spíše narůstaly i při (byť pomalejším) průchodu hrou?.
Já jsem snad už od nějaké 4. kapitoly nikdy nebyl se surovinama na nule... vždycky jsem vyráběl víc, než jsem utrácel a to i při hraní turnajů apod. TO, že jsem kapitolu hrál třeba 4 měsíce místo možných dvou jsem nebral na překážku.
Ale záleží, co kdo od hry vlastně chce, pravda. Já už bych si to bez věže představit neuměl. Je to obrovská pomoc po všech směrech
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru