• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

prchlik

Znalec fóra
@prchlik Jenže na to musíš otevřít kasárna a abys je otevřel, musíš nejprve vyzvednout již vycvičené jednotky a to @Maxa nechce, protože chce vycvičit celou frontu, nakrmit medvěda a poté vyzvednout jednotky.
Tak to pak jo, ale Maxa se o medvědovi ani nezmínil. Takže nebylo jasné, o co mu jde. Systém použití medvěda dobře popsal emhyr. Používat ho jinak mi nepřijde smysluplné. Tím pádem ztrácí smysl hlídání času.
 

Maxa

Znalec fóra
@prchlik tak to co popisuje Emhyr var Emreis II je plytvani urycholavaci a kouzly, ktere jsem zminil. Pokud chci efektivně vyuzít čas a kouzla, potřebuji sledovat čas. Ovšem pokud k tomu ma inno stejný přístup jako vy, tak se nedivím.
 
Naposledy upraveno:
@prchlik tak to co popisuje Emhyr var Emreis II je plytvani urycholavaci, ktere jsem zminil. Pokud chci efektivně vyuzít čas a kouzla, potřebuji sledovat čas. Ovšem pokud k tomu má inno stejný přístup jako vy, tak se nedivím.
záleží, co je ti vzácnější. Jestli krmení nebo urychlovače. Já jsem vysledoval, že za ten čas, po který mi ty vyrobené jednotky vydrží, jsem schopný (především) z věže získat více urychlovačů (i 100% kladívkových kouzel), než kolik jich vrazím do tady té výroby vojáčků.
 

iDavis

Legenda
Aktualizoval som budovy nadchádzajúcej udalosti o hodnoty 17. kapitoly. Rozdiely vypadajú byť zhruba rovnaké, ako medzi 15. a 16. kapitolou.

Nová kapitola sa zatiaľ spája s pomenovaním "Traders of Unur", v preklade Obchodníci Unuru. Vypadá to teda tak, že predzvesťou tejto kapitoly bola udalosť Cesty vzdušných obchodníkov (a len nedávno som si všimol vetu v oznámení, ktorá hovorí Nikdy nevíte, třeba se vám spolupráce s nimi v budoucnu vyplatí... ).
 

GorGlin

Veterán
Až tak, že by budovy z eventu měli nějaký dopad na kapitolu, nebo jen řečnický?
Že na začátku budu pochválen za předešlou spolupráci bez ohledu na to jestli nějaká byla.
 
no pokud by nějak ten získaný set (případně jiné budovy) získaly na síle třeba při připojení k budovám kapitoly, bylo by to zajímavé. Zatím ho mám ještě postavený :D
 

Lovec Krys

Legenda
Takže pokračujeme v započatém trendu nízkých nárůstů produkce a vysokých nárůstů nákladů:
Např. produkce semen v jedné z budov v eventu:
Kapitola - produkce(přírůstek)
XI - 920
XII - 1030 (+110)
XIII - 1150 (+120)
XIV - 1280 (+130)
XV - 1350 (+70)
XVI - 1390 (+40)
XVII - 1430 (+40)
Myslím, že další komentář netřeba. Jsem si jist, že ceny všeho vzrostou o dost více.

ps: Na anglickém foru už pondělní start eventu oznámili oficiálně. Takže v PO začínáme.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Na bete sa už začalo DS, odmeny z truhiel sú tentokrát trochu zmenené, vypadajú nasledovne:

1. mapa
2. mapa
  • 2x prastará vědomost (15)
  • 1x Artefakt měsíčního medvěda
  • 20x zesilovač (15 min)
3. mapa
 

aikomi

Mistr slova
VBcka a Artefakty se vždy hodí. Jinak za mě DS ztratilo své kouzlo a nějak nemám potřebu se hnát s odznaky ku předu a trávit s tím čas.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak nějak, u nás se seberou jen odměny, a nějaké honění se nekonná. Těch vědomostí je sice nějak málo...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru