• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jelikož se tu rozjela diskuze o něčem, co zatím není ani na Beta serveru této hry, dovoluji si upozornit, že vše, co se tu zatím objevilo, jsou jen a pouze dohady. Nová herní kapitola zatím není hotová, nemá tedy cenu se znepokojovat nad něčím, co vlastně ještě neexistuje.
 

iDavis

Legenda
Na bete dnes prebehol update, ktorý priniesol nejaké zaujímavé veci..

  • Kasárne, cvičisko a tábor žoldnierov viac nezdieľajú trénovaciu frontu, čo znamená, že je možné trénovať vo všetkých budovách súčasne.
  • Balancovanie Mesačného medveďa nadchádzajúcej udalosti - boli zmenené a zväčša navýšené niektoré produkcie a taktiež zmenený efekt - namiesto predošlého poskytovania VB za každé použité krmivo s dĺžkou trvania 1h, teraz poskytuje VB za každú obdržanú truhlu susedskej výpomoci, s dĺžkou trvania 24h. Viac aktualizovaných detailov o tejto budove nájdete tu.

Čo sa týka prvého bodu, neostáva nám zrejme nič iné, než dúfať, že je to jediná zmena, ktorá ohľadom toho prišla a nie je v tom skrytý nejaký chyták typu "ale aby sme zachovali balans, všetky vojenské budovy budú produkovať 33% súčasného množstva"..
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Tak jen doufám, že nám to zase něčím neztíží (ach ta důvěra v Inno dev tým) a že je to kompenzace za obrovské oddíly v novém turnaji (neřeší samotnou bojovatelnost, pouze doplňování ztrát a nepřímo snižuje význam medvědů, resp. rozdíl mezi hráči s medvědy a bez nich).

ps: Co ohledně trénování orčích jednotek? Dokud budou požadovat orky na vstupu v podstatě ve cvičišti nelze tyto jednotky trénovat kvůli nárokům na orky v jiných částech hry (a jejich směšné produkci v posledních kapitolách, kdy se 10+ zbrojnic stává pomalu standardem a stejně to nestačí na cvičení orčích jednotek)).

ps2: upravena přeškrtnutá věta, ve skutečnosti změna snižuje význam urychlovačů (obvykle používaných ve spolupráci s nakrmeným medvědem), jelikož urychlení taky funguje zvlášť.
 
Naposledy upraveno:

aikomi

Mistr slova
To se mi líbí mít možnost vyrábět ve všech frontách vojáky, aniž by byla fronta sdílená. Otázkou je, jestli nebude ještě nějaká zmena... Každopádně mě tímto potěšili. A už by mohli spustit nové turnaje, je to výzva.!!! :D:cool:
 

Lovec Krys

Legenda
@aikomi S rychlostí výroby zatím nehýbali(zřejmě), jestli nám na oplátku neprovedli něco jiného se asi dozvíme večer, až turnaj na betě/EN serverech začne.
No výzva znamená, že si vyplýtváš spoustu prostředků navíc (posilovacích budov), pokud chceš nahrát neudržitelný výsledek.
S novým turnajem můžeš trénovat klidně nekonečno jednotek, ale bez posilovacích budov tě dříve nebo později přesila nepřátel prostě umlátí čepicema (to dříve nebo později záleží na tvojí ochotě a znalosti ručního boje a vyspělosti tvého města (tzn. jak moc velkou penaltu máš z výzkumu, divů a rozšíření)). Stačí porovnat turnaj první 2 týdny na betě a teď (třeba ten poslední).
Když si to na začátku hráči testovali a používali spoustu posilovacích budov, tak tam špička turnaje měla podobné výsledky jako před změnou. Teď má jeden hráč 12K bodů, za ním 3K mezera a 8. místo uzavírá hráč se 6126 body (na cz1 by se umístil na 45. místě a na cz2 na 39. místě).
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
V každém "cvičišti" je vidět čas fronty. Fronty jsou úplně oddělené. Na betě mám kasárna a cvičiště a vše funguje dobře.
Co se týče urychlovačů - zde na live - stejně je budu požívat jen na jedno výcvikové místo. Na CZ1 mám pořád nejlepší vojsko z kasáren, na CZ 2 z tábora. Ale to, že bude možné cvičit najednou i ostatní jednotky je fajn. Prostě rezerva, která se moc hodí.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Samozřejmě, že se nad každým cvičištěm po najetí myší zobrazuje právě trénovaná skupina. A když otevřu kasárna i cvičiště, je tam vidět čas do konce fronty v každém zvlášť. Prostě je to úplně oddělené.
 

Maxa

Znalec fóra
@Ludi takže pokud budu chtít vidět čas do konce, musím "sklidit" vytrénované jednotky z jednoho trenovaciho strediska. TO JE NAHOUBEC, ikdyž lepší, jak to sebrat vsude. Uz tet mě to vadilo, ze to nenividět a dost často jsem přez noc stál, protože ani ty Zzzz nejsou vsude vidět. Letitá nedokonalost a ani tet to neopraví ? :-(

Edit: tak jsem to chtel asi chápat v lepším světle.protože tet není vidět čas do konce vycviku. Takze nakonec změna k horšímu. nic nám to nepomůze a jeste uškodí. budou bud prostoje a nebo nadměrná spotřeba krmení. obé je zlé. Já tuhle hru asi fakt nemám zapotřebí. počkám co z toho vyleze a nez nervy, to raději o5 zmizim

//Odstraněn nevhodný výraz. Jumala
 

prchlik

Znalec fóra
Maxa, já ti taky nerozumím. Když se podívám na frontu, tak vidím kolik času potřebuje aktuální jednotka a hned vedle vidím, kolik času potřebuje celá fronta. Takže celkem v klidu jsem schopen naplánovat trénink přes noc, aby mi výcvik jednotek nestál.
 

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
@prchlik Jenže na to musíš otevřít kasárna a abys je otevřel, musíš nejprve vyzvednout již vycvičené jednotky a to @Maxa nechce, protože chce vycvičit celou frontu, nakrmit medvěda a poté vyzvednout jednotky.
 

Maxa

Znalec fóra
@Victorious1722 diky. přesne tak. Takže pokud to nevidim, bud budu krmit medvěda neefektivne a zbytečně brzo a nebo naopak mit dlouhé prostoje třeba celou noc kvuli par minutám. Mozná se nevyjadřuji uplně přesně, ale kdo to hraje a ma medvěda, musí mít snad stejný problém. Ano, muzu jko magor si vest deníček a zapisovat si časy. Díky ...nechci.
 

GorGlin

Veterán
jenže ted už to není tak důležité sledovat, protože nahodiš všechny baráky najednou a při jejich nahazování budeš vědět, že ted jsou například 4 odpoledne a ráno nahodím medvěda.

Já naopak myslím, že celou věc kolem medvěda zjednodušilo
už si menusím dva dyn dávat pozor abych naplnil výcvikové řady tří budov
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Maxa Efekt medvěda trvá 12 hodin, takže ti stačí si pamatovat čas nejrychlejší budovy a zbytek do vybereš během trvání efektu. Nemyslím, že nakrmit ho o pár minut předčasně by byl tak velký rozdíl.
Ale mohli by ten tooltip upravit, aby tam byly vidět oba časy.
 
já jsem medvědy zatím krmil jen 3 nebo 4x. Vždycky k tomu spotřebuju stovky, resp. tisíce hodin urychlovačů a kladivokouzla a jednotky pak vydrží několik měsíců. Těch pár hodinech promarněných za tenhle případ mě fakt nevytrhne...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru