• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3079

Guest
DSko teda bude bývat už jen 2x za rok že jo :) Konečně normální změna, ty Eventy a DSko celej rok nonstop se ani nedali dělat skoro :D A to nemluvím o věži a turnajích. Uf ♥

A ví se už přesné datum i čas prosím? :)
 

Lovec Krys

Legenda
Jinak tady je srovnání dvou posledních ocelových turnajů na betě:
Body..........Minule....tento
>20000.....1...............0
>10000.....9...............3
>7000.......19.............7
>6000.......31...........12
>5000.......49...........27
>4000.......72...........61
Výsledek hráče na stém místě v turnaji: (3378 (minule) vs 3462 (tento).
(20 prov. 6* = 5400 b, 15 prov. 6* = 4050 b, 20 prov 5*=4200 b)

To abyste měli představu, co nás vlastně čeká a co čeká konkrétně vás, dle toho, do které bodové skupiny patříte.
Tzn. hráči s nízkými body si polepší, zatímco ti s vysokými výsledky si pohorší a turnajová špička zažije doslova genocidu.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin On zase nebude tak velký rozdíl mezi jednotlivými turnaji (bude záležet více na náhodě, jestli se zrovna objeví specifické jednotky pro turnaj nebo náhodné z kteréhokoliv turnaje).
 

DeletedUser2455

Guest
Asi nemá cenu ronit slzy, smiříme se s novým nastavením, budem hrát "to svoje" a nakonec to nějak dopadne.
 

DeletedUser4336

Guest
No nebudem hrát to svoje, když se máme smiřovat s něčím, s čím se zásadně smiřovat nechceme.
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Beta forum je již irelevantní (aktuálně 63. stránka diskuze ke změnám v turnaji (+10 před nasazením)). Teď záleží jen na velkých plátcích na EN serverech. Pokud to oni zkousnou (resp. pokud jejich reakci shledá INNO jako dostatečně vyhovující), máme před sebou poslední 3 staré turnaje.
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Většinový, pár takových, co to podporují (protože nahrají více) se tam našlo. Ale z těch, co jim to ublížilo se myslím neradoval nikdo (ale pročítat znovu všech 63 stran příspěvků se mi nechce).
 
přitom to je tak jednoduché. Stačilo neměnit obtížnost.

Seskupení střetů i nákladů dokupy? Není problém!
Omezení velikosti soupeřovy armády na 5 pozic? Taky OK!
Změna výpočtu síly soupeřovy armády? Rozumím tomu!
Zrušení zaměření na surovinu, ke které turnaj patří a preference některých jednotek? I s tím by se dalo žít!

Ale ta rostoucí obtížnost a ještě evidentně takovým rapidním způsobem... :(
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Ale když ta obtížnost byla hlavním cílem - tedy spíše prostředkem, cílem bylo snížit náš nadprůměrný výtěžek z turnaje. Otázka tedy je, jak velký podíl mezi nadprůměrnými turnajovými hráči mají hlavními platiči.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Z turnaje pro mne poslední dobou nebylo problém nahrát okolo 10 tisíc bodů bez nějakého mimořádného úsilí - s nakrmeným Ohnivákem a případně nějakými bonusovými budovami - a získat tak hlavně v 2. a 5. kole obrovské množství VB použitelných do technologií. Fénixové a Medvědi turnaj zlehčili až moc a protože cesta zpět už není tak chápu snahu INNO o omezení turnajových dravců. Chápu neznamená, že by mne to těšilo. Ale to je asi všechno co s tím nadělám.
 
já bych řekl OK, ale v tom případě mi vadí komunikace INNA. Kdyby rovnou deklarovali, že tohle je cílem nebo jedním z hlavních cílů, řekl bych si OK. To samé je případ slabších a slabších odměn z eventů. Ať nemlží a na rovinu přiznají, že přestřelili, čímž narušili rovnováhu hry a těmito opatřeními se snaží hru balancovat s vědomím toho, že to některým hráčům vyloženě ublíží.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru