• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
T7-9
spíš bude zajímavé, jak to bude s výrobou. když tam budou výroby základních surovin (3h a 9h), pod tím t4-6 (3h a 9h), tak kde zbyde místo na ty T7-9?...
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Emhyr má na mysli, že v manufakturách jsou jen 4 pozice na výrobu (1-23lv 3h,9h,24h,48h a od 24+ 3h,9h,3h,9h).
Nejjednodušší je upravit je na 6 pozic (jako je tomu u dílen), pak se to tam vleze.
 

luterina

Veterán
Páni! Takže na město mám bonus:
T1 - T3
prkna 3 x, hedvábí 5 x, prach 5 x (celkem manufaktur 13),

na živoucí T4 - T6
mramor 1 x, křišťál 1 x, drahokam 1 x (celkem manufaktur 3)

(co přijde po živoucím?) - počítám, že bude také stačit od každé 1? T7 - T9
ocel 1 x, svitky 1 x, elixír 1 x (celkem manufaktur 3, ty ještě nikdo nechtěl)

To je mít ve městě celkem 19 manufaktur! Tak to je výzva! :)

Jinak to chápu asi jako @voyager-1 , postavím zbývající 3 manufaktury, které ještě ve městě nemám, tedy mám základní zboží, potom živoucí zboží je +1 výroba, a ta další trojice neznámého druhu je +2 výroba, tedy v nabídce výroby mi bude opět stačit 3h - 9h základ a 3h - 9h bonus, co by tedy přibylo, tak jen další 3 manufaktury do města a další druh zboží, vyráběný jako to živoucí, ale na zbývajících 3 manufakturách, které ještě co do jejich druhu ve městě nemám + tedy další 2 sloty do manufaktur.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Preali >> No já jedu cestou hybridek, a nevím jak to s populací zvládnu.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Pauleo také jedu celé roky cestou Hybridní..ale tak nějak začínám mít pocit z průběhu posledního vývoje kapitol, že od toho budu muset ve větší míře upustit, pristavět Termální prameny a pár obytek. Hybridní si nechám jen ty nej (typicky budovy zimní), jako je Věž Krále zimy, Hvězdy..
Nerad bych ale, neb mít město zasekané pro mě nevzhlednou řadou budov, místo nějakého oživení v podobě jiných budov.
Tím bych také určitě přehodnotil výběr denních odměn z událostí a už by nebyly hybridy prioritní..maxímálně obměnit jednou za rok ty zimní

Ještě se uvidí..:-(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Já lázně postavil, ale mám je jen na 1. úrovni. Ono je to vidět i na jistém oslabení odměn z událostí, kdy nějak nejsou ty pro nahrazení starších, jak to bude v zimě nevím. Jestli přijde zase perníčková ruleta, tak se od jejího hraní distancuji. Taky se mi nechce odstraňovat své duhové poníkoviště.
 

iDavis

Legenda
Letná udalosť - Sorcerers Pilgrimage

EL-akcia-j-l-2020-banner.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Súčasťou udalosti je nová rozvinuteľná budova, všetky detailné informácie nájdete v nasledujúcich príspevkoch:
V rámci tejto udalosti dôjde k viacerým zmenám v obsahu truhiel (tentokrát zastávok), všetky detaily sú uvedené v prehľade.
 

Ludi

Veterán
Ale jo, nebude to tak špatný. Hráčům, kteří nejsou tak daleko, může být budova, která dává mágy, celkem prospěšná. Já je mám z oblačné akademie. Kdyby to tak dávalo Květinovku z Tábora, to by byla jiná ;). Ale zase je léto, takže na prázdninový režim se nadala čekat nějaká bomba.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Počkej tak 5-10 kapitol a bude na ně div (už nám dali včelí jezdkyně a předpokládám, že nám je budou dávat v pořadí od těch nejméně užitečných).
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Ludi
Já mám nejraději psy, žáby a sršně. Goléma nemusím, ani ten příběh a černé magie mám po desáté kapitole tak akorát po krk. Ale nakonec, nic mě do eventu nenutí, alespoň si odpočinu, mám to zapotřebí. Takže mi to vlastně vyhovuje ;).
 
Naposledy upraveno:

forthefirst

Učedník
Hm, taky z toho nejsem zrovna excited. Hodně se to zkomplikuje frajerům, co dávají dneska 50+ provincií. Taky když prohraješ střet, tak příjdeš o 4x více vojáků než teď. Ale zase se to bude dát hrát ručními boji. A těch 9 truhel navíc mě bude ve spolku asi vadit, když na ně budeme čučet pěkně z povzdálí.
 

BaluWizova

Pokročilý žák
ja se zeptam mozna blbe, ale at mame jasno. To ze pisou ze bude random/nahodne vybirana kombinace nepratel, znamena ze uz nebude jako ted ze v kristalovem turnaji byli ti a ti, tak bojujte tim a tim, v svitkovem to a to tak bojujte tim a tim...?

Dekuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru