• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser467

Guest
Dobrodružství společenství na betě už dnes začalo podle schématu D(=4), který byl už v létě a loni v září. Žádná změna, jen odměny. Na první mapě směšné: knihovna a dvě požehnání na VB. Dál zatím nevidím.

125 VB za první, tj. tu nejjednodušší mapu DS, je pěkná odměna :) Bývalo tam těch VBček za první mapu daleko méně. Pro mě osobně je to i lepší jak dvě useless medvědí hlavy.
 

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena Dle iDavise má být dobrodružství přespříští týden (+-), takže tipuji, že nejdříve výzva a pak dobrodružství, případně pár dnů pauza mezi nimi.
No já měl teď 2 týdny eventovou pauzu:)
 

iDavis

Legenda
Pozrel som sa na to a vypadá to nasledovne:
  • Dobrodružstvo je v tejto chvíli naplánované na pondelok 18.11.
  • Výzva (manufaktury) je v tejto chvíli naplánovaná na utorok 12.11.

Takto je to aktuálne pre túto chvíľu, môže sa to samozrejme zmeniť (najmä v prípade dobrodružstva, ktoré je až na ďalší týždeň a dovtedy stihne prísť aktualizácia na ďalšiu verziu, ktorá to môže o nejaký čas posunúť).
 

GorGlin

Veterán
Tak samozřejmě to vyžaduje určité plánování, ale já stavím knihovny tak, abych z nich těch 99 možných VBcek dostal
 

voyager-1

Velmistr písma
hlavně se nikde nepíše,pokud jsem se nepřehlíd, že knihovna dá 100 VB, píše se že každých 24 hod. dává jeden. Kolik to znamená v reálu záleží na schopnosti nebo neschopnosti hráče.
 

iDavis

Legenda
Aktualizácia tabuliek

Prednedávnom došlo k zmene (dizajnovej aj technickej) štruktúry fóra. Nanešťastie sa spolu s týmto viazali aj isté zmeny v nastavení BB kódu, čo malo negatívny dopad na vzhľad tabuliek v téme Speciální budovy. Zmenilo sa vlastne to, že tabuľky sa v novej verzii zobrazujú tak, aby zabrali celú šírku príspevku, namiesto dovtedajšieho prispôsobovania sa reálnej šírky jej stĺpcov. Z tohto dôvodu som sa rozhodol tabuľky upraviť a to tak, aby lepšie vyzerali v novej štruktúre fóra. Súčasťou aktualizovaných tabuliek sú:
  • doplnené údaje k všetkým aktuálnym kapitolám (teda tabuľky obsahujú 15 kapitol)
  • zmenená štruktúra tabuľky - vymenené riadky so stĺpcami (kapitoly sa po novom zobrazujú po stĺpcoch a jednotlivé produkcie sú vypísané v riadkoch) - toto je nevyhnutné riešenie kvôli vyššie spomínaným zmenám v BB kóde, ale som za to, že táto "opačná" štruktúra má zase svoje výhody (napríklad zmenšená celková dĺžka príspevku a tak možnosť zobrazenia celej tabuľky k jednej budove naraz)
Zmeny sa zatiaľ vzťahujú iba k zimným budovám (zo začiatku témy Speciální budovy), ktoré sa môžu objaviť v nadchádzajúcej zimnej udalosti. Zmeny sa samozrejme budú týkať aj všetkých nových pridaných budov (tabuľky nových budov nadchádzajúcej zimnej udalosti už mám pripravené a objavia sa v téme so začiatkom udalosti na bete).
Ostatné tabuľky budú aktualizované postupne neskôr.
 

iDavis

Legenda
Zima a vianočné pečenie prichádza na betu.. :)
Zimná udalosť

EL-akcia-zima-2019-banner.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Udalosť obsahuje celkom novú mechaniku, ktorá nahrádza doterajší systém rotujúcich truhiel.

EL-akcia-zima-2019-plocha-mobil-mal.jpg

shufflemechanic1.png

Všetky detailné informácie nájdete v novom prehľade udalosti a tabuľky nových budov v Speciální budovy.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena To, že to je kopie, by mi ani tak nevadilo. Ale to, že denní odměna je jenom jedna ze 16 beden a že mnohé další dárečky jsou absolutní odpad (asi nejkřiklavější příklad je 1!! relikvie), to už mi vadí hodně. A také to, že nám byla sebrána možnost alespoň nějak ovlivnit, co z eventu dostaneme. Někdo to trefně nazval "Slot machine" - Automat na mince.
Je sice předčasné hodnotit dle prvního dne, ale pokud se to dost neupraví, tak celý event je z hlediska odměn prostě demotivující. Proč se nějak snažit, když za to stejně dostanu akorát odpad, co nechci.

ps: Tak je tam ještě jedna absolutně odpadní cena - 1 runový úlomek - Ano, to všichni chceme dostat za 60 eventové měny.
 
Naposledy upraveno:

Slniecko

Znalec fóra
Ty jejich eventy jsou čím dál tím smutnejší.. Minule to byl krok vedle s úkolami a tedka je to úplna katastrofa s odmenami.. Kde jsou ty eventy, které sloužili na to, aby jsem si v nich nasbírala cenné odmeny, které pomohly mému mestečkuu.. To co delají je čím dál, tím horší a horší a vážne me to prestáva bavit... Dobrodružství je porád o tom samém - žádne zlepšení s odmenami pro společenství které do nich investujou spoustu času
Eventy jedna velká katastrofa z puvodních eventu, které byli spravedlivé a hratelné a odmeny byli získatelné pro každého +- stejne se tedka staly eventy které nejsou úkolami a už ani odmenami spravedlivé.. Je to smutný.. Radši vratte puvodni znení eventu - pevná sada úkolu a hotovo, to byla asi ta nejlepší varianta a ješte tohle vykrádaní z jiné hry.. Docházejí nápady? Nekdo v tímu trpí syndromem vyhorení nebo co? Tak je potrebné obmenit asi členy tímu a vzít nejakou novou krev, která do této hry prinese konečne nejaké pozitívni zlepšení a ne aby to byla čím dál vetší katastrofa :D
 

iDavis

Legenda
Nedoporučujem porovnávať túto udalosť s podzimním zvířetníkom ani morskými pannami - tieto dve udalosti boli príliš mimo balansu hry (inno na nich testovalo nový systém úloh) a vysoko nad tým, čo by mala adekvátna udalosť ponúkať.
Na druhej strane, ak porovnáme zimné kúzlo s udalosťami pred tým (s konečným počtom úloh), sme na tom dostatočne dobre.
 

voyager-1

Velmistr písma
no, ty denní odměny budou scházet, hodně hráčů se zaměřilo na studně, VB nebo urychlovače, to ted nepůjde pokud event správně chápu.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis No zatím hodnotím jenom dle začátku, ale tu změnu v denních odměnách vnímám hodně negativně. V podstatě namísto soustředění na to, co chci mám tupý automat na štěstí, ze kterého budu často dostávat absolutní odpad.
Kdysi jsem generoval např. manu 12 žhavými jezírky (dlouho před posledními eventy), to mi v současném systému připadá nemožné získat (bez extrémního štěstí). Za to místo toho získám kupu odpadu, který vyjde stejně, jako kdybych tu eventovou měnu házel do koše.
I kdyby se příjem eventové měny časem vyrovnal na nějaká rozumná čísla, stále to podle mne znamená, že denní odměny v první půlce eventu jsou velmi obtížně získatelné.
No a hlavní odměna je opět odpad, který nemá cenu stavět (stejně jako Stonehenge a Panny). Ani pořádná popka, ani pořádná produkce VB, ani pořádná produkce surovin (T2), ale od všeho trochu, takže k ničemu.

Začínám si říkat, kolik takových negativních změn ještě unesu, než se dostanu do stadia, kde jsou teď jiní hráči, kteří vážně uvažují, že s hrou praští.
 

voyager-1

Velmistr písma
Ráj zas není takovej odpad. Nahrazuje jednu T1 na menší ploše, k tomu 3VB a trocha ostatního. Po blížícím se navýšení T1 trochu oslábne.
 

Ludi

Veterán
Souhlas, že Ráj a Stonehenge nejsou zase tak špatné budovy. Navíc bylo snadné je získat a napakovat se i na denních odměnách, takže to byly celkem dobré eventy. Nová zimní budova v mě nebere, protože mám lepší ze setu ze starého eventu. Možná to někomu ale přijde vhod. Jenže způsob získávání denních odměn je opravdu divný. Koukla jsem na betu - no nic moc. Vypadá to, že v Inno propustili dobré vývojáře ... :confused:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru